Tasarım: Emotive Architecture

Ülkenin başkentinde üst düzey konut ve karma kullanımlı, çok aileli kalkınmaya odaklanan butik mimarlık firması Emotive Architecture, en son kentsel gelişim projesi olan 2929Twelve’in açılışını yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2929 12th Street, NE, Washington, DC 20017, 2929Twelve, her biri entegre, özel Juliet balkonları olan altı adet iki yatak odalı rezidansı olan iki katlı bir butik apartman topluluğudur. Bu birinci sınıf konum, Brookland ve Edgewood mahallelerinin kalbine sadece birkaç adımlık mesafede, birçok yemek ve eğlence mekanına yakın bir konumdadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorado Capital, yaklaşık 72 metre kare ile 90 metre  kare arasında değişen butik evleri tasarlamak için Emotive Architecture’a başvurdu. Birinci seviyedeki mülkler üç metrelik tavanlara sahiptir ve çatı katı biriminde iki barbeküye sahip 90 metrekarelik bir güverte bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satış ve pazarlaması The Centurion Group – TTR Sotheby’s tarafından yönetilen bu iki yatak odalı, iki banyolu birimlerin fiyatları 490.000 ila 650.000 $ arasında değişmektedir. 2929Twelve, ev sahiplerine her bir sahibinin bireysel tarzı için mükemmel bir zemin sağlayan sofistike malzemeler ve ince, doğal paletler sunuyor. Ünitelerde Calacatta kuvars tezgahı, gazlı ocaklar, LG paslanmaz çelik cihazlar, açık gri Daventry hickory, geniş tahta parke zeminler, ünite içi çamaşırhane, gömme dolaplar, Nest termostatlar ve kapı zili interkom sistemleri ve butik doğayı tamamlayan özel armatürler bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

 

 

 

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir