Yenimahalle Belediye Başkanı Ahmet Duyar, ilçenin modern ve çağdaş bir görünüm kazanması için büyük çaba sarf ettiklerini belirterek, “Önümüzdeki günlerde Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesini başlatacağız” dedi.

Duyar, bu çerçevede Karşıyaka Caddesi’nden başlayan, İvedik ve Şentepe’nin de içinde yer aldığı bölgede Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile anlaşma yaparak yeni sosyal konutlar yapacaklarını söyledi. Duyar, ilçedeki hizmetlerini, yalnızca klasik belediyecilik faaliyetleri ile sınırlandırmadıklarının altını çizdi.

Sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da önemli hizmetler getirdiklerini ifade eden Duyar, “e-Belediyecilik”, “Akıllı Kent Otomasyon Sistemi” (AKOS) gibi projeler sayesinde vatandaşla hızlı, kolay ve güvenli iletişim yollarını hayata geçirdiklerini kaydetti.

Kaynak: Hürriyet

2 Comments

  1. yılar yılı ha yapıldı ha yapılacak derken bize 30 yıl oldu şimdi couklar büyüdü
    bilmiyorum bir ücüncü kuşakta gecer herhalde 2 yıldır proje proje değip durursunuz ama hiç bir halt yapmassınız kimbilir daha ne kışlar ne yazlar geçerdaha çok dinleriz bu martavalları

  2. mehmet akıfde oturanların akibeti ne olocak zamanında tapu tahsıs belgesi verıp 30 senedir oyaladılar kandırdılar

    vergilerını aldılar şimdi ıse bir ev verıp artı boçlandırıp arsalarını ellerınden alıyorsunuz sızçe bu hakmı bizler arsalarımızın tapusunu ıstıyoruz sayın AHMET DUYAR ın seçimden önce söz verdıgı gibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir