Narlıdere Limanreis’te 12 dönüm üzerinde inşa edilen konutlar temiz hava, Körfez manzarası ve özel konforu nedeniyle ilgi topluyor.

İnşaat sektöründe 36 yıllık tecrübe sahibi olan Bahadır İnşaat’ın Narlıdere Limanreis’te inşa ettiği Osmanbey Konakları’ndaki 16 süper lüks villanın satışına başladı.

Bahadır İnşaat Yönetim KUrulu Üyesi Kaan Bahadır, geçtiğimiz yıl inşaatına başladıkları projeyi kısa sürede tamamlayıp satışa sunduklarını dile getirdi. Bahadır, “12 dönüm üzerine inşaa ettiğimiz Osmanbey Konakları’nda 16 seçkin aileyi ağırlayacağız” dedi.
Son yıllarda oldukça rağbet gören Narlıdere’deki arazilerinden birine inşa ettikleri Osmanbey Konakları’nın temiz havası ve Körfez manzarasıyla da beğeni topladığını vurgulayan Bahadır, sitede sağladıkları imkanlarla ev sahiplerine aynı zamanda yazlık keyfini de yaşattıklarını belirtti.

2 ayrı model
312, 380 ve 400 metrekare büyüklüğünde tasarlanan villaların, 4 oda 2 salon ve 5 oda 2 salon olmak üzere 2 tip olduğunu belirten Bahadır, her villada üst düzey kalitede ekipmanlar kullandıklarını dile getirdi.

Sitede güvenlik konusuna da oldukça önem verdiklerini söyleyen Bahadır, “Akıllı ev sistemi, 7/24 kameralı güvenlik sistemi, özel güvenlik elemanı ve her konağa özel alarm sistemi ile parmak izi okumalı çelik kapılarımız var. Güvenliği üst düzeyde tutuyoruz” diye konuştu.

Osmanbey Konakları’nda yeşillikler içinde geniş park alanı ve çocuk oyun parkı bulunduğunu aynı zamanda bu bölgelerde özel peyzaj ve aydınlatma çalışması yaptıklarını da dile getiren Bahadır şöyle devam etti:

“Osmanbey Konakları’nda yaşayanlar iş çıkışı evlerine döndüklerinde isterlerse havuzda yüzerek, isterlerse özel güneşlenme teraslarında güneşin tadını çıkararak, isterlerse de spor yaparak stresten uzaklaşabilirler. Ayrıca özel olarak tasarlanan barbekü teraslarında da keyifli akşamlar geçirebilirler. Her villada bulunan şömineyle de sadece yazların değil kış aylarının da keyifli geçmesini sağladık.”

Yüksek teknoloji kullanıldı
Bahadır İnşaat Yönetim KUrulu Üyesi Kaan Bahadır, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Osmanbey Konakları’nda her bir villanın yüksek standartlı yaşama mekanları olarak tasarlandığını söyleyedi. Bahadır, “Her bir villayı yüksek teknolojik standartlar ve sistemlerle donattık. Ayrıca gündelik yaşam konforu için hiçbir ayrıntıyı da atlamadık. Özellikle ev sahiplerinin huzuru için her türlü ayrıntıyı düşündük. Her konakta bulunan hobi bahçeleri bu konuda sadece bir örnek” dedi.

Kaynak: Yeni Asır

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir