Değerli Yapı Sektörü Çözüm Ortağımız,

Sektörler arası bir iletişim noktası oluşturan ve 2011 Yılından beri düzenlemekte olduğumuz Yapı Sektörü Buluşması’nın 7’incisi 17 – 18 Nisan 2014 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde düzenlenecektir.

7’incisini düzenleyecek olduğumuz, tüm tarafların karşılıklı bilgi alışverişinde bulunup faydalandığı, katılımcılardan olumlu geri dönüşler aldığımız, gelenekselleşen ve önemle takip edilen bir etkinliğe dönüşen Yapı Sektörü Buluşması’nda sizleri aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Yapı Sektörü Buluşması’nın ilk gününde siz sektör temsilcilerini kamu kurumları yetkilileri ile, 2’inci günün de ise TSMD üyeleri ile bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Firma temsilcilerinin iki günde çok sayıda kamu kurum, özel kuruluş ve mimarlık ofislerine tanıtım yapma imkanı sunan, güncel projeleri incelemek ve kurum-kuruluş temsilcileri ile birebir tanışma imkanı sağlayan etkinliğe katılmak isteyen firmalar 21 Şubat 2014 tarihine kadar kayıt yaptırdıklarında indirimden faydalanabileceklerdir.

Katılım Ücreti 2 günlük etkinlik için 16.000 TL (indirimli ücret 12.800 TL) olup, 1 gün için 10.000 TL’dir (indirimli ücret 8.000 TL). Erken kayıtlar 21 Şubat 2014 tarihine kadar sürecektir.

Karşılıklı ilişkilerimizin gelişmesini sağlamak için bu etkinlikte yer almanızı dileriz.

Saygılarımızla,

Yeşim Hatırlı
Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir