“Ankara’da İz Bırakan Mimarlar” projesi kapsamında düzenlenen Panel #14 | Orhan Dinç, 18 Aralık 2020 Cuma, saat 14:00’te çevrimiçi etkinlik olarak yapılacaktır. Panel programını fotoğraflardan inceleyebilir, panele kaydolmak için profildeki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Ankara’da kurumsal ve kamusal kullanımlı nitelikli yapıların tasarımcısı olan, bu şekilde kentin yapılı çevresinde mekânsal açıdan önemli ve anlamlı izler bırakan, uzun yıllar boyunca eğitim ortamının içinde yer alarak bilgi ve deneyimini öğrencilerle paylaşan, mimarlık mesleğinin kurumsal işleyişi açısından önemli idari görevler üstlenen, Mimarlar Odasının çeşitli kademelerinde sorumluluk alarak mesleğin gelişmesi için özveriyle çaba gösteren ve böylelikle mimarlık ortamına önemli katkılar sağlayan Orhan Dinç’in mimarlık serüvenini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenecek olan panelde; özel bir önemi hak eden mimarı, mimarlık ortamı ile yeniden buluşturmak hedeflenmektedir.
Toplantı ile ilgili genel bilgiler:
– Toplantımız zoom platformu üzerinden webinar formatında olacaktır. İzleyicilerin kamera ve mikrofonları kapalı konumda olacak sorularını Q&A kısmından ileteceklerdir.
– Toplantı kayıtlı katılımcılarla gerçekleştirilecektir. Kaydını yaptıran izleyicilere otomatik olarak toplantı bilgileri sistem tarafından iletilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir