TSMD’nin 2011’den düzenlemekte olduğu Yapı Sektörü Buluşması etkinliğinin altıncısı 24-25 Ekim 2013 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde gerçekleşecektir.

25. Kuruluş Yılını geride bırakan derneğimiz kuruluşundan bu zamana kentsel çevre bilincinin oluşması ve yapı sektörünün gelişmesi konularında kesintisiz hizmet vermektedir.

Derneğimiz Türkiye’de bir ilke imza atarak; Haziran 2012’de siz değerli çözüm ortaklarımızın katkılarıyla TSMD Mimarlık Merkezini Kentpark Ankara’da açmış bulunuyor. Merkezimizin açılışından bu tarihe kadar mimarlık ve tasarım alanının yanı sıra yapı sektörü ve kentsel gelişim politikaları üzerine sergi, konferans, panel ve bu doğrultuda benzeri etkinliklerle faaliyetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz.

Sektörler arası bir iletişim noktası oluşturan ve altıncısı yapılacak olan Yapı Sektörü Buluşması’na sizleri TSMD Mimarlık Merkezi’nde davet etmekteyiz. 24 -25 Ekim 2013 tarihlerinde gerçekleştirecek olduğumuz 6 ıncı etkinliğimizde yine bir ilkle karşınızdayız. 2 gün sürecek olan etkinlikte sizleri; ilk gün kamu kurumları ve özel kuruluşların temsilcileri ile, 2inci gün ise üyelerimizle bir araya getiriyoruz.

Firma temsilcilerinin 2 günde çok sayıda kamu kurum, özel kuruluş ve mimarlık ofislerine tanıtım yapma imkanı sunan, güncel projeleri incelemek ve kurum-kuruluş temsilcileri ile birebir tanışma imkanı sağlayan etkinliğe katılmak isteyen firmalar 16 Ağustos tarihine kadar kayıt yaptırdıklarında %10 indirimden faydalanabileceklerdir.

Katılım Ücreti 2 günlük etkinlik için 16.000 TL (indirimli ücret 14.400 TL) olup, 1 gün için 10.000 TL dir (indirimli ücret 9.000 TL). Erken kayıtlar 16 Ağustos 2013 tarihine kadar sürecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir