5. KOÜ Mühendislik & Mimarlık Günleri kapsamında, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Konferans Salonu’nda 26 Mayıs – 29 Mayıs tarihleri arasında çeşitli seminer ve söyleşiler düzenlenecek.

Etkinliğin Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ayağı, 26 Mayıs Pazartesi günü saat 13:00’da Prof. Dr. Uğur Tanyeli ve Prof. Dr. Bülent Tanju’nun katılımı ile ‘Mimarlık Eğitimi ve Tabular’ isimli oturumla başlayacak.

27 Mayıs Salı günü Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Arsal Arısal ve Sosyolog Nilgün Fehim-Kennedy’nin (Bilkent Üniversitesi) katılacağı ‘Mimar Olarak Yaşamak: Toplumsal Konum ve Mesleki Problemler’ ile Dr. Burak Altınışık’ın (Bahçeşehir Üniversitesi) katılacağı ‘İktidar Mimarlığı’ isimli oturumlarla devam edecek.

28 Mayıs Çarşamba günü, ‘Herkes İçin Mimarlık’ ekibi ile ‘Herkes İçin Mimarlık’ anlayışının konuşulacağı bir söyleşi düzenlenecek.

29 Mayıs Perşembe Günü ise Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Eski Başkanı Yalçın Ergen’in katılacağı ‘Mobilyadan İnşaata: Mimarlığın Tüm Ölçekleri’ isimli panel ile etkinlik sonlandırılacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir