TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi ”Basamaklar”ın dördüncüsüne TSMD Mimarlık Merkezi yine ev sahipliği yapıyor.

 

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından dördüncüsü düzenlenen TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi ”Basamaklar”, Mesa İmalat’ın malzeme sponsorluğu ile 2 Ekim’de TSMD Mimarlık Merkezi’nde açılıyor.
Öğrenci sergisi ile öncelikle mimarlık bölümü öğrencilerine TSMD Mimarlık Merkezi’ni tanıtmak, benimsetmek, farklı okulların mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek etkileşimlerini sağlamak ve böylece mimarlık eğitimine ve ortamına katkıda bulunmak amaçlanıyor.
”Basamaklar 2017” Sergisi, Ankara üniversitelerinin mimarlık bölümü öğrencilerinin yaratıcı önerileri ve çalışmalarını sizlerle buluşturuyor. Sergide, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere 8 üniversitenin mimarlık bölümü öğrencilerinin projeleri yer alıyor. Bu sene diğer sergilerden farklı olarak yurtdışından misafir üniversite konuk oluyor. İtalya’dan Bolonyo Üniversitesi mimarlık bölümü öğrencilerinin projeleri de ”Basamaklar” sergisinde yerini alıyor.

 

 

Tüm mimarlık camiasının davetli olduğu açılış 2 Ekim 2017 tarihinde saat 19:00’da TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılıyor.

 

 

Sergi, 2 – 20 Ekim 2017 tarihlerinde (her gün, saat 10:00 – 19:00 arasında) TSMD Mimarlık Merkezi’nde gezilebilir.

 

 

Sergi hakkında detaylı bilgi için:

TSMD Mimarlık Merkezi
Eskişehir Yolu 7. Km No:164
Kentpark AVM Arka Cephesi
Çankaya – ANKARA
T : +90 312 468 66 38 – 219 94 08
F : +90 312 427 75 20

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir