Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) tarafından 12-13 Nisan’da Yapı-Endüstri Merkezi’nde yapılacak 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda, gelecek için hayati öneme sahip ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ ele alınacak.

 

 

 

 

 

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 12 Nisan 2018
BİTİŞ TARİHİ: 13 Nisan 2018
YER: Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), Fulya
DÜZENLEYEN:Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)

ANA SPONSORLAR:Işıklar Yapı Ürünleri

SPONSORLAR:Panelsan Çatı ve Cephe Sistemleri (Altın sponsor), Braas Çatı Sistemleri (Gümüş sponsor)

WEB ADRESİ:www.caticephekonferansi.com

 

 

DİĞER BİLGİLER:
A: Yapı-Endüstri Merkezi – Yeşilçimen Sokak No: 12/430 Fulya, İstanbul
T: (212) 266 70 70

 

 

 

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)’in 2002’den bu ayan iki yılda bir düzenlediği, çatı ve cephe sektöründeki yeniliklerin nabzını tutan Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu, artık çok daha kapsamlı bir içerikle, yeniliklerin paylaşıldığı bir konferansa dönüşüyor.

 

 

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM)‘de 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın ana teması; çevreci, verimli ve sürdürülebilir yapısı nedeniyle dünya gündeminde giderek önem kazanan ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ olacak.

 

 

Enerji verimliliği sağlayan ekolojik çatı ve cephe uygulamaları dünya genelinde hızla artarken, konferansa katılan şirketler bu konudaki çarpıcı yenilikleri kamuoyuyla paylaşacak. Şirketler, akademisyenler, tasarımcılar ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, sektörün inovatif vitrinine dönüşecek.

 

 

“Şirketler, yeniliklerini paylaşma imkanı bulacak”

 

 

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, çatı ve cephe sektörlerindeki inovatif gelişmelere ışık tutan sempozyumun konferansa dönüşmesini çok önemsediklerini belirterek, şunları söyledi:

 

 

“Çatı ve cephe uygulamaları konusundaki devrim niteliğindeki gelişmeler, yeni teknolojiler ve standartların paylaşıldığı sempozyum, artık çok daha etkin bir buluşmaya dönüşüyor. Daha yaşanabilir bir dünya için enerjinin verimli kullanılması ve ekolojiyi gözeten uygulamaların gerekliliğini artık herkes kabul ediyor. Çatı ve cephe sektörü, bu konuda örnek olacak teknoloji ve tasarımları hayata geçiriyor. 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda, bu alandaki yeni teknoloji ve uygulamaları, saygın akademisyenlerimizin katılımıyla ele alacağız. Konferansın, katılımcıları ve kapsamlı içeriği ile bir referans niteliği de taşıyacağına inanıyorum. Tüm şirketleri, yeniliklerini paylaşmak için bu platformu kaçırmamaya davet ediyorum.”

 

 

Sektör temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler buluşacak

 

 

9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın gündeminde, çatı ve cephe sistemlerinin araştırma, geliştirme, tasarım, yapım, kullanım ve dönüştürme süreçlerinde konsept, malzeme ve teknoloji alanlarında bugüne kadar yapılmış çalışmalar yer alıyor. Konferans, iki gün boyunca sektör temsilcileri, akademisyenler, tasarımcılar, mimarlık öğrencileri ve diğer paydaşları buluşturacak. Konferansta dünyada geçerli teknoloji ve standartlara ulaşarak, yenilerini belirlemek için işbirliği olanakları da geliştiriliyor.

 

Takvim:

 
Konferans duyurusu: 01 Haziran 2017
Bildiri özetlerinin son teslim tarihi: 30 Ekim 2017
Özet kabul bildirimi: 15 Kasım 2017
Bildiri tam metinlerinin son teslim tarihi: 15 Ocak 2018
Bildiri tam metinlerinin değerlendirilmesi: 15 Şubat 2018
Bildirilerin düzeltme için katılımcılara gönderilmesi: 25 Şubat 2018
Düzeltilmiş bildiriler için son teslim tarihi: 01 Mart 2018
Düzeltilmiş bildiriler için hakemin son karar günü: 08 Mart 2018
Bildirilerin baskıya hazırlanması: 15 Mart 2018
Bildiri kitaplarının baskıya verilmesi: 30 Mart 2018
Konferans: 12-13 Nisan 2018

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir