Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı EGO Genel Müdürlüğü Otobüs İşletme Dairesi ve Mamak Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Ankara Bölge Müdürlüğü, muhtelif hizmet ve alım işlerini ihaleye çıkardı.

Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü Etimesgut İlçesi Bağlıca Köyünün muhtelif parsellerinde vakıf bina inşaatları yaptıracak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak 232 adet konut, iki adet kapalı otopark, yüzme havuzu, ada içi altyapı ile genel altyapı ve çevre düzenlemesi işlerinin ihalesi, 4 Ağustos 2008 tarihinde saat 10.30’da “açık ihale usulü” ile Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğünde yapılacak.

Yer tesliminden itibaren 650 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine tüm istekli firmalar katılabilecek. Ancak ihalede yerli istekliler lehine fiyat avantajı uygulanmayacak.

Firmalar şartnameyi Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü İnşaat Abide Şube Müdürlüğü’nden bedeli karşılığı satın alabilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Mamak Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü, Peyami Sefa Mahallesi 37 bin 923 ada 9 parsel üzerine, 10 bin 500 metre kare park inşaatı yaptıracak.

Yer tesliminden itibaren 60 günlük süreyi kapsayacak olan park inşaatı ihalesi, 8 Temmuz 2008 tarihinde saat 15.00’de belediyede bulunan Fen İşleri Müdürlüğünde “açık ihale usulü” ile yapılacak. Sadece yerli isteklilerin katılabileceği ihalede şartname belediyede bulunan Fen İşleri Müdürlüğü Planlama ve Yatırım Şube Müdürlüğü Yatırım ve İhale Amirliği’nden bedel ödenerek satın alınabilecek.

Katılımcılar ihalede teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Kaynak: Hürriyet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir