Kartal’da Uplife Park ve Uprise Elit projelerini hayata geçiren Teknik Yapı, bölgedeki projelerine bir yenisini daha ekledi.

Yılın ilk konut ve alışveriş merkezi projesi olma özelliğini taşıyan ve 50 milyon TL’lik yatırım planlanan “Upcity”, 9 Ocak’ta satışa çıkıyor. Yaklaşık 20 bin metrekare üzerine inşa edilecek proje, 340 konut ve mağazalardan oluşuyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanan projede yüksek kâr marjı gütmediklerini vurgulayan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, fiyat politikalarını uzun vadede kolay ve düşük ödeme üzerine kurduklarını açıkladı. Projenin tanıtımı amacıyla dün düzenlenen basın toplantısında konuşan Durbakayım, kriz döneminde projelerine ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Projeyi inşa edeceğimiz arsanın bize ait olması nedeniyle yaşadığımız bir rahatlık var. Ancak kâr marjlarından feragat ettiğimiz de doğrudur” açıklamasını yaptı.

Projede daire teslimleri 2011 Aralık’ta yapılacak. Küçük dairelere daha fazla talep olması nedeniyle projede 340 konutun 161’i 2+1, 149 adedi 1+1 ve 30 adedi de 3+1 olacak. Fiyatlar ise 1+1’de 79 bin, 2+1’de 137 bin, 3+1’de ise 206 bin TL olarak belirlendi. Böylece yüzde 10 peşin indirimi ile en küçük daireler ortalama 72 bin TL’ye gelecek.

Kaynak: Referans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir