Genel Başkan Aslan, “Sınırlı sayıdaki dairelere 89 bin 200 YTL’den başlayan fiyatlarda, yüzde 25’i peşin sıfır faiz ve 8 ay taksitle sahip olabilirsiniz” dedi.

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan İzmirlilere verdikleri her sözü fazlasıyla yerine getirmiş olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “İnsanlarımızın yüzünü güldürmeyi kendimize görev edindik” dedi.

Kurban Bayramı öncesinde Menemen Seyrek’te Villakent alanındaki arsaları satışa sunduklarını ve bu arsaların ‘peynir ekmek gibi’ satıldığını dile getiren Aslan, “İşten çıkarmaların, dolar, fon ve borsa gibi yatırım araçlarındaki belirsizliğin konuşulduğu bu kriz ortamında, halkımız yastık altında ya da banka hesabındaki birikimlerini Ege-Koop’un Villakent arsalarından almak üzere kullanmayı tercih etmiştir” diye konuştu.

Teşekkür ederiz
Halkın bayram süresince şantiyelerine akın ettiğini ifade eden Aslan şunları söyledi: “Halkımız Ege-Koop’un 300’e yakın arsa parselini satın almak için yarışa girmiş, ilk gelenler kampanyamızdan faydalanabilmişlerdir. Arsa kampanyamız Ege Koop’a duyulan güvenin geldiği noktayı gözler önüne sermesi açısından önemli bir göstergeydi. Çeyrek asırda 100 bin kişiyi 8 planlı kentte ev sahibi yapan Ege-Koop ailesi olarak, İzmirlilere gösterdiği güven nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

Anahtar teslim
Aslan, 703 konutluk Karşıyaka Körfez Evleri’nin de 2.5-3 yıl gibi çok kısa bir sürede bitirildiğini belirterek, artık işin en heyecanlı noktasına gelindiğini dile getirdi. Aslan, “28 Aralık Pazar günü saat 13.00’de Karşıyaka Belediyesi Mavişehir Spor Salonu’nda düzenleyeceğimiz ‘Konut Bayramı’nda ortaklarımızın tapu ve anahtarlarını teslim edeceğiz” dedi.

Yeni müjdeler
Ege Koop’un krize meydan okuduğunu ve krizi fırsata çevirdiğini vurgulayan Aslan, bunun en önemli kanıtının geçtiğimiz günlerde başlatılan arsa kampanyası olduğunu ifade etti. “Krize inat son fırsat” adıyla yeni bir kampanya daha başlattıklarını belirten Aslan, “Karşıyaka Körfez Evleri projemiz bünyesinde bulunan son 32 konutu 89 bin 200 YTL’den başlayan fiyatlarla, yüzde 25’i peşin, 8 taksit avantajı ile İzmirlilere armağan etmenin huzuru içindeyiz. Eşsiz Körfez manzaralı ve son derece kaliteli, sağlam konutlarımız Ege-Koop markası ve ayrıcalığında sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın kararlarını mümkün olduğunca çabuk vermeleri lehlerine olacaktır. Aksi taktirde yedek listelerine kalabilirler” diye konuştu.

Kaynak: Yeni Asır

2 Comments

  1. bizler ev almak icin yahut kayit olmak icin bir muraccat yeri ariyoruz. bilgilerinizi ve ilgilerinizi bekliyoruz.tesekkur ederiz.

  2. son 32 konutluk dairenin kat vaziyet planlarını nasıl görürüz.bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir