Güzelbahçe Kahramandere mevkiinde yer alan “Güzelbahçe Lagün Evleri”nde örnek evin tamamlanmasıyla birlikte ziyaretçi yoğunluğu da ciddi oranda arttı.

Lagün Evleri’nin inşaat sektöründeki durgunluktan etkilenmediğini ve satışların sürdüğünü belirten SH Emlak Satış ve Emlak Yöneticisi Ulusal Özdemir, özellikle demire yapılan zamları ev fiyatlarına en az seviyede yansıttıklarını belirterek, “Konutları daha önce söz verdiğimiz gibi 2008 yılının sonunda sahiplerine teslim edeceğiz” dedi.

Fiyatlar artmadı
Norveç – Türk ortak girişimiyle kurulan Nortürk Yatırım A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ve 16 lüks konuttan oluşan projenin yapım tekniği ve fiyat avantajıyla birçok ilki içerdiği vurgulandı.

Son bir yıl içinde demir ve diğer inşaat girdilerinde yüzde 300’e varan bir artış yaşandığını hatırlatan Özdemir sözlerini şöyle sürdürdü: “Yapılan tüm zamlara rağmen, fiyatlarımızı mümkün olduğunca aynı düzeyde tutmaya çalıştık, ev fiyatlarına çok küçük oranda yansıttık.”

İnşaat malzemelerinin fiyatlarının yükselmeye devam etme eğiliminde olduğunu kaydeden Özdemir şöyle dedi: “Piyasadaki durgunluğa rağmen, örnek dairemizin tamamlanmasıyla birlikte gerek internet üzerinden gerekse projemizi yerinde ziyaret edenlerin sayılarında önemli yükseliş sağladık. İstanbul, Edremit, Manisa, Aydın gibi illerden ciddi alıcılarla görüşüyoruz.”

İzmir ve çevresinde önemli projelere imza atan Özdemir İnşaat A.Ş’nin gerçekleştirdiği projedeki örnek villanın haftanın 7 günü gezilebildiğini ifade eden Özdemir, satış ofisinde bulunan Gizem Dikmen’in projeyle ilgilenenlere her konuda ayrıntılı bilgi verdiğini söyledi.

Sınırsız konfor
7 bin 297 metrekarelik alan üzerinde iki farklı mimari tipte tasarlanan projede, A tipi brüt 390 metrekarelik ve 6+1, B tipi brüt 280 metrekarelik ve 5+1 olmak üzere iki farklı seçenekte toplam 16 villa sunuluyor.

İzmir – Çeşme Otoyolu Seferihisar çıkışına bir kilometre mesafede yer alan “Güzelbahçe Lagün Evleri” kent merkezine ve bölgedeki seçkin eğitim kurumlarına

yakınlığının yanı sıra; projeye adını veren yüzme havuzu ve doğal gölüyle benzer projelerden tamamen ayrılıyor.

Ayrıca her eve ait özel otoparkı, açık otoparkları, güneşlenme terasları ve kullanıcının arzusuna bağlı olarak evlere özel fitness odaları, sauna ve özel hobi odaları, home-ofis kullanımına uygun çalışma odaları ile bodrumda ayrı mutfak evleri, projeyi diğerlerinden farklı kılan özellikler arasında bulunuyor.

Çevreye duyarlı birinci sınıf malzeme kullanımıyla birlikte odalarda parke, ıslak hacimlerde, hol ve balkonlarda granit seramik kaplamayla, ısıcamlı alüminyum doğrama ve doğramaya uygun otomatik uzaktan kumandalı panjur sistemi, doğalgaz dönüşümlü LPG ısıtma sistemi de evlerde kullanılacak.

Kaynak: Yeni Asır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir