İzmir’in en kapsamlı konut projelerinden birisi olan Yüksek Vadi projesinden konut alanların peşinatları, 30 Nisan 2009 tarihine kadar erteleniyor.

Yıl sonuna kadar sürecek olan bu kampanya için bilgi veren Proje Genel Koordinatörü Mecit Kanbertay, “Projemiz kapsamında inşaatları tamamlanmış dairelerimiz için uyguladığımız bu sistemle, fiyat garantisi vererek peşinatı Nisan 2009 sonuna kadar erteliyoruz. Oturmaya hazır dairelerimizden satın alacak müşterilerimiz, yalnızca taksitlerini ödeyerek evlerine rahatlıkla taşınabilirler” dedi.

MÜŞTERİ KORUNUYOR

Bu şekilde kriz ortamının düzelmesi ile konut fiyatlarındaki artış riskine karşı müşterilerini korumayı amaçladıklarını belirten Mecit Kanbertay, “Müşterilerimize ayrıca yüzde 1.08 ile yüzde 1.16 arasında değişen, günümüz koşullarında olağanüstü iyi oranlarla 12 aydan 60 aya kadar kendi olanaklarımızla bankasız taksit yapıyoruz” diye konuştu.

ESBAŞ’ın (Ege Serbest Bölge) yatırımcı önderliğinde gerçekleştirilen, inşaat uygulamalarını Mopsan İnşaat A.Ş, tanıtım ve satışı Eskidji’nin gerçekleştirdiği Yüksek Vadi projesi kapsamında, geniş yeşil alanlar, spor ve etkinlik alanları ile yüksek standartta yaşam sunan daireler yanında, inşaatı tamamlanmak üzere olan alışveriş merkezi ve sosyal tesis binası da bulunuyor.

HER TARAFA YAKIN

Bornova-Mavişehir çevre yolundan doğrudan bağlantısı bulunan Yüksek Vadi’den, Bornova’ya 10, Alsancak’a 15, Mavişehir’e ise 5 dakika içerisinde ulaşmak mümkün. Olağanüstü güzel bir manzaraya sahip toplam 2 bin 250 konuttan oluşan projenin, şu ana kadar 844 adedinin inşaatları, çevre düzenlemeleri dahil tamamlandığı ve sahiplerine teslim edildiği belirtildi.

Kaynak: Yeni Asır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir