TOPLU Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, kaynak geliştirme çalışmaları kapsamında dışarıdan kredi ve fon bulabileceklerini, yabancı ortak getirebileceklerini bildirdi.

Bayraktar, yabancılara yönelik konut projelerine de 5-6 ay içinde başlayacaklarını söyledi. Peşin ödemede indirimli satış kampanyasının da kaynak geliştirme çalışmaları çerçevesinde uygulamaya konulduğunu kaydeden Bayraktar, aynı kapsamda İstanbul Kayabaşı’nda 50 bin konut yapılacağını anlattı. Bayraktar, “Elimizde çok kıymetli arsalar var. Onların bazı problemleri var. Onları tezgaha koyacağız, cilalayacağız, satacağız. Dışarıdan da kredi bulabiliriz” dedi.

Kaynak: Hürriyet

One Comment

  1. Toki,Erdoğan Bayraktar ve adamlarının çetesi haline geldi.Sürekli sadece bina yapan, başka hiçbir düşüncesi olmayan bir sistem.Hiçbir şeyin onların değer verdikleri şey olmazsa değerinin olmayacağı düşünce sistemine sahip insanların başında olduğu Toki ve benim gibi midesi bu sistemden bulanan insanlar.Bina yapmak karakterdir,kültürdür,vitrindir.geçmiştir,gelecektir bu kelimelerin anlamını bilirmi Erdoğan Bayraktar acaba!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir