AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Taha Aksoy, yalan ve iftira ile İzmirlilerin kafasının karıştırılmaya çalışıldığını öne sürdü.

buyume.jpgBelediyede çalışan insanlara ‘Taha Aksoy gelecek buraları özelleştirecek, sizi de işten çıkaracak’ diye baskı yapıldığını belirten Aksoy, şunları söyledi: “Biz iktidar olduk, hiçbir şey yapamadık ama iktidarımız devam etsin diyenler yalanlara iftiralara başvuruyorlar. Şimdiye kadar benim ağzımdan böyle bir şeyi duyan var mı? Bunun adı iftira bunun adı yalan.”

AK Parti Bornova Belediye Başkan adayı Mustafa Seyhan’ın seçim bürosunu açan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Taha Aksoy, İzmir’de insanların sabrının zorlandığını ancak sabrın da sonunun geldiğini söyledi. İzmirlilerin tüm olumsuzluklara dayandığını ancak demokratik yarışta bunun yanıtını çok güzel vereceğini kaydeden Aksoy, “Bu kent 10 yıldır hiç büyümüyor. Tüm bu olanlar İzmir’in kaderiymiş gibi gösteriliyor. Bizim isyanımız buna” diye konuştu.

Bayraklı’ya dev çadır
Taha Aksoy, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel, AK Parti Milletvekileri Mehmet Tekelioğlu, İsmail Katmerci ve Ak Parti İl Başkanı Aydın Şengül’le birlikte AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Selim Gökdemir’in bin kişilik seçim çadırının açılışına da katıldı.

Çadırda bulunan yaklaşık 2 bin kişi sanatçı Altay’ın konseri ile coşkulu bir gece yaşadı.

Kaynak: Yeni Asır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir