Genel Başkan yardımcısı ve İzmir Milletvekili Göksel, “İlçeyi yeni baştan yaratacağız” dedi.

AK Parti Balçova Belediye Başkan adayı Kamil Öztürk’ün seçim bürosu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel’in de katılımıyla gerçekleştirildi.

Partililerin büyük ilgi gösterdiği açılışta konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Balçovalıların artık gerçek hizmeti alabilmesi için statükoyu değil, değişimi desteklemesi gerektiğini söyledi.

Sizlerden biri
‘Amacımız asla koltuk kavgası değil. Tek amacımız hizmet ve hizmetkarlık’ diyerek Balçovalılardan destek isteyen AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, şunları söyledi:

“Biz sizin içinizden, sizlerden biriyiz. Balçova’da statükocu yapı maalesef hala belli değerlerin üzerinden politika yapıyor. Ayrıca CHP siyaseti meslek haline getirmiş bir anlayışı temsil ediyor. Siyaset meslek gibi babadan oğula geçiyor. Aynı kişiler dönüp dolaşıp yine seçiliyor. Artık bu anlayış sona ermeli.”

Balçova’da uzun yıllar kaldığını ve hala belli başlı işlerin Balçova’da başarılamadığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel, şunları söyledi:

“Balçova’ya gelip giderken hep bazı şeylerin eksikliğini gördüm ve özlemini çektim. ‘Balçova’da jeotermal her yere ulaştı. Şurada parklar ve yollar açtık’ haberini hep bekledim, ama olmadı. İnşallah bunlar bizim belediyeciliğimiz sayesinde gerçekleşecek. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Balçovalıların en doğru kararı vererek adayımız Kamil Öztürk’ü seçeceklerinden ve hizmetin en iyisini alacaklarından hiç şüphem yok.”

Kaynak: Yeni Asır

One Comment

 1. Görme engelliler için Bilgisayar Kursu:
  TÜRKİYE BEYAZAY Derneği İZMİR Şubesi, görme engellilere yönelik, 360 saatlik, milli eğitim onaylı sertifikalı kurs düzenleyecektir.
  Kurs, Ocak 2011’de başlayacak, Dört buçuk ay (90 iş günü) sürecektir.
  Bu kursa katılan öğrencilere, günlük 15 T.L. cep harçlığı verilecektir.
  Bu kursta: Yazılım ve Donanım hakkında temel bilgiler, On parmak klavye kullanımı, İşletim sistemi hakkında temel bilgiler, Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer, Windows Live Messenger gibi Programlar ve Donanım bilgileri hakkında eğitim verilecektir.
  İletişim bilgilerimiz:
  Tel: 0 232 483 10 44
  Başkan Salih ARIKAN Cep Tel: 0 506 514 96 93
  Mail grubumuz: [email protected]
  http://www.facebook.com/beyazayizmir
  Web sitemiz: http://www.beyazay.org
  Adres: P.K. 35240
  Pazaryeri Mah. 943 Sok. No: 65
  Basmane, Konak, İZMİR.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir