Current Issues in Interiors (CII) 2024 Sempozyumu - MİMDAP
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Current Issues in Interiors (CII) 2024 Sempozyumu
Share 12 Ekim 2023

Yaşar Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Current Issues in Interiors (CII) 2024 Sempozyumu”, 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında, Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde hibrit olarak yapılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sempozyum, içmimarlık alanının önde gelen akademisyenlerini, araştırmacılarını ve öğrencilerini bir araya getirerek “İçmimarlıkta Yeniden İşlevlendirme / Tasarım, Kültür, Çevre ve Davranış / Çevresel Sistemler ve Teknoloji” alanlarındaki deneyimlerini ve araştırmalarını paylaşabilecekleri bir etkinlik düzenlemeyi amaçlamaktadır. Bu sempozyum, sunulan bildiri özetleri ve bildirilerle, içmimarlık ve tasarımı odak noktası alarak disiplinlerarası bir araştırma ve tartışma ortamını hedeflemektedir. Özet teslimleri İngilizce olarak web sitesindeki formata göre 3 Kasım 2023 Cuma gününe kadar cii@yasar.edu.tr adresine e-posta ile yapılabilir.

 

 

 

 

 

 

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye sempozyum websitesinden ulaşılabilir: http://cii.yasar.edu.tr/

 

 

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


  Sivas’ın Divriği ilçesine uzaklığı 15 kilometre olan Cürek köyü yakınında bulunan Cürek şehri, sessizliği ve yalnızlığıyla görenlerin dikkatini çekiyor.

Copyright © 2024 All Rights Reserved | Mimdap.org