“Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılına Doğru” Sempozyum ve Sergisi - MİMDAP
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
“Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılına Doğru” Sempozyum ve Sergisi
Share 23 Ekim 2023

TMMOB Mimarlar Odası tarafından 28 Ekim 2023 Cumartesi günü düzenlenecek olan “Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılına Doğru” sempozyumu Ankara – Goethe Enstitüsü’nde gerçekleştiriliyor. Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yıldönümünü karşılamaya hazırlanırken çeşitli disiplinlerden isimleri bir araya getirecek sempozyumda, yüz yıllık mimarlık bilançosu üzerinden Cumhuriyet’in yol haritası tartışmaya açılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tezcan Karakuş Candan ve Eyüp Muhcu’nun açılış konuşmalarının ardından Osman Aydın, Ruşen Keleş, Tarık Şengül, Zeynep Eres, N. Cansen Kılıççöte, Zeynep Ahunbay, İclal Dinçer, Mehmet Özdoğan, Deniz İncedayı, T. Elvan Altan, İpek Akpınar, Ebru Omay Polat ve Bülent Batuman’ın katılımıyla gerçekleşecek programa ilişkin detaylı bilgiye

 

 

 

 

 

 

http://mo.org.tr/_docs/28ekim.pdf adresi üzerinden erişilebilir.

 

 

 

 

 

 

Etkinliğin ardından sempozyumun kaydına ise Mimarlar Odası’nın “TMMOB Mimarlar Odası” isimli YouTube kanalından ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılına Doğru

 

 

 

 

 

 

28 Ekim 2023, Cumartesi

 

 

 

 

 

 

9.30 – 18.00

 

 

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


  Sivas’ın Divriği ilçesine uzaklığı 15 kilometre olan Cürek köyü yakınında bulunan Cürek şehri, sessizliği ve yalnızlığıyla görenlerin dikkatini çekiyor.

Copyright © 2024 All Rights Reserved | Mimdap.org