Biga Yarımadası’nda Mimarlık ve Gelecek |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Biga Yarımadası’nda Mimarlık ve Gelecek
Share 26 Eylül 2022

“Biga Yarımadası’nda Mimarlık ve Gelecek” Cumhuriyetin İkinci Yüzyılına Doğru Mimarlık ve Kentleşme Buluşmaları’nın ilki 24 Eylül 2022 tarihinde Çanakkale’de düzenleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimarlar Odası; kamu yararına ve toplum hizmetinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında; Biga Yarımadası ve çevresinin geleceğinin değerlendirilebilmesi ve sorunlara karşı ortak çözümler üretilebilmesini hedeflemektedir.

 

 

 

Bu bağlamda kentlilerin, kentli kuruluşların, ilgili tüm kesimlerin katılımını içeren ve merkezi-yerel yönetimlerle, bilim insanlarıyla, sanat çevreleriyle, sivil toplum hareketleriyle işbirliği kurulmasını hedefleyen “Cumhuriyetin İkinci Yüzyılına Doğru: Biga Yarımadası Buluşmasını” Biga Yarımadası’nda Mimarlık Ve Gelecek teması ile meslek ortamı ve tüm ilgilenenlerin katılımına açık olarak düzenlenmektedir.

 

 

 

Tüm ilgililerin katılımına açık olan etkinlikle ilgili detaylı bilgi için: www.mo.org.tr

 

 

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


Editör:Lizzie Crook Yüksek mahkeme, lüks Neo Bankside dairelerinin sakinlerinin, Tate Modern’in Herzog & de Meuron tarafından tasarlanan uzantısı nedeniyle “hayvanat bahçesinde sergileniyormuş” gibi yaşadıklarına karar verdi.

Copyright © 2023 All Rights Reserved | Mimdap.org