Atölye Hisar Final Sergisi & Kapanış Programı |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Atölye Hisar Final Sergisi & Kapanış Programı
Share 22 Ağustos 2022

Hisar’da Yapıyı Okumak atölyesinin Sergi & Kapanış Programı kapsamında tüm Atölye Hisar Tasarım Atölyelerinin Final Sergisinin, Bursa Merinos Kültür ve Kongre Merkezi Orhangazi Sergi Salonu’nda 13 Ağustos 2022 saat 13:30’da açılışı yapılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duyuru Metninden:

 

 

 

 

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğretim elemanlarından Dr. Öğr. Üyesi Tuba SARI, Dr. Öğr. Üyesi Saliha ASLAN, Öğr. Gör. Özlem İkizler Kumcu’nun yürütücülüğünü üstlendiği, Hisar Bölgesi’ni mahalle, sokak ve yapı olmak üzere üç farklı ölçekte okuyan tasarım atölyelerinde son aşamaya gelindi. İlki 2021 Eylül ayında gerçekleştirilen Hisar’da Mahalleyi Okumak atölyesi, 01-06 Ağustos 2022’de Hisar’da Sokağı Okumak atölyesi ile devam etmiştir. Bu atölyeler dizisinin sonuncusu olan Hisar’da Yapıyı Okumak atölyesinin Sergi & Kapanış Programı kapsamında tüm Atölye Hisar Tasarım Atölyelerinin Final Sergisinin, Bursa Merinos Kültür ve Kongre Merkezi Orhangazi Sergi Salonu’nda 13 Ağustos 2022 saat 13:30’da açılışı yapılacaktır. Atölye Hisar Final Sergisi ve Kapanış programı, Bursa Alan Başkanı Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu’nun “Mahalleden Sokağa, Sokaktan Yapıya, Kenti Okumak” başlıklı semineri ile başlayacaktır. Atölye Hisar Final sergisi, 13-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında ilgilenen herkese açık ve ücretsiz olarak Bursa Merinos Kültür ve Kongre Merkezi Orhangazi Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecektir

 

 

 

 

 

Kaynak: www.arkitera.com

1 Yorum
 1. Merhaba

  Mimariye hep ilgisi olan resim yapmaya çalışan biriyim.
  İstanbul da gerçekleşecek resim sergimin davetiye gorselini sitenizde yayınlama imkanımız olur mu?

  İçten Saygılarımla

  yunus emre dokumacı
  yedokumacii@gmail.com

  Emre | 2 Ekim 2022


Yorum yazmak için


Editör:Lizzie Crook Yüksek mahkeme, lüks Neo Bankside dairelerinin sakinlerinin, Tate Modern’in Herzog & de Meuron tarafından tasarlanan uzantısı nedeniyle “hayvanat bahçesinde sergileniyormuş” gibi yaşadıklarına karar verdi.

Copyright © 2023 All Rights Reserved | Mimdap.org