Atölye DüşleDüşün: Tszwai So |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Atölye DüşleDüşün: Tszwai So
Share 10 Nisan 2022

 

Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nün hayata geçirdiği Atölye DüşleDüşün, 11 Nisan Pazartesi saat 20:00’da Londra’da faaliyet gösteren Spheron Architects kurucu ortaklarından Tszwai So’yu konuk ediyor.

Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü bünyesinde yer alan Atölye DüşleDüşün‘ün ev sahipliğini yaptığı Studio ThinkImagine Hosts kapsamındaki etkinliklerin ikincisi 11 Nisan Pazartesi saat 20:00‘de gerçekleşecektir.

Etkinliğe Londra’da faaliyet göstermekte olan Spheron Architects kurucu ortaklarından Tszwai So konuk olarak katılacaktır. So’nun yönetmenliğini yaptığı 2021 Venedik Bienali’nde gösterilmiş olan “E-motion-AI City” isimli film gösteriminin ardından hafıza, duygular ve kimlik üzerine bir sunuş gerçekleşecek, etkinlik soru-cevaplarla sona erecektir.

Dili İngilizce olan etkinliğin moderatörlüğünü Prof.Dr. Pınar Dinç Kalaycı (Gazi Üniversitesi, Mimarlık Bölümü) üstleniyor.

 


Yorum yazmak için


Editör:Lizzie Crook Yüksek mahkeme, lüks Neo Bankside dairelerinin sakinlerinin, Tate Modern’in Herzog & de Meuron tarafından tasarlanan uzantısı nedeniyle “hayvanat bahçesinde sergileniyormuş” gibi yaşadıklarına karar verdi.

Copyright © 2023 All Rights Reserved | Mimdap.org