FÜTÜRİSTİK ŞEHİR RESİMLERİ… |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
FÜTÜRİSTİK ŞEHİR RESİMLERİ…
Share 3 Mart 2022

Fütüristik Şehirlerin Hayal Edildiği 15 Muhteşem Bilim Kurgu Çizimi

Kalem çizimleriyle yaratıcı olmanın yolları sınırsızdır, özellikle de konu mimari olduğunda – çizimlerinizi gerçekten parlatabilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

 

Piyasadaki en yaratıcı parçalardan biri, geleceğin şehirlerinin hayal dünyasını hayal eden bu bilimkurgu kalem çizimleri serisi; yoğun, kasvetli ve anıtsal!

 

 

 

 

 

 

Paperblue olarak da bilinen Güney Koreli konsept sanatçısı Jae Cheol Park, gizemin hemen gözlerinizi alacağı fütüristik şehirlerin tek renkli el çizimlerini çiziyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakış açısına gelince bakış açıları değişir, kimisi kuşbakışı kimisi insan bakışıyla çizilir, ancak hepsi kat kat gibi görünür, binalar üst üste yığılır, hem kaos hem de kaos hissi verir. ve katılık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jae Cheol Park, inanılmaz kalem çizimlerinde bilim kurgu havasını tamamlamak için öğeler ekliyor. Kalelerin, kulelerin ve kutulu binaların kenarlarında vinçler ve tehlikeli görünümlü iskeleler görülebilir, bu da tehlikeli, Jenga benzeri kulelerin inşa edildiğini ima eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraflardan bazıları, savaş gemileri ve kanonlu kruvazörler gibi inşa edilen devasa araçları gösteriyor. Gizemli kapılar ve kemerler arasında geleneksel Kore tarzı çatılar bulunabilir, Park’ın geçmişine saygı duyulur ve hala geçmişle bağlantılı çok uzak olmayan bir geleceğin habercisidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: www.arch2o.com

 

 

 


Yorum yazmak için


Zaha Hadid, Yeni ODESA EXPO 2030’un Yeniden Yapılandırılabilir Pavyonlarının Prototipini Yayınladı Zaha Hadid Architects, Doğu Avrupa’da düzenlenen ilk Expo olacak Odesa Expo 2030 için Ukrayna makamlarıyla birlikte teklif verdi. Eski ve sürdürülebilirlik, konsept için temel tasarım konularıdır.

Copyright © 2022 All Rights Reserved | Mimdap.org