7 EN BAŞARALI GENÇ MİMARLIK EDİTÖRÜ |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
7 EN BAŞARALI GENÇ MİMARLIK EDİTÖRÜ
Share 16 Mart 2022

2021 Yılının En Başarılı 7 WAC Ülke Editörü/Muhabiri

 

 

 

 

 

2017’de World Architecture Community, gönüllülere dayalı bir program olan Ülke Editörleri/Muhabirleri Programını başlattı. Dört yıldır büyük bir başarıya imza atan program, farklı disiplinlerden ve geçmişlerden çok sayıda mimar, gazeteci adayı, editör ve muhabirden oluşuyor.

 

 

Yerel mimarinin ve şehirciliğin önemini vurgulayan ve en doğru haberleri WAC’ın dünya çapındaki izleyicileri ile paylaşmamızı sağlayan program, yerel bilgiye ilk elden ulaşmanın önemli bir aracı olarak başarıyla devam ediyor.

 

 

Programın dinamiklerini daha iyi anlamak ve açıklamak için WAC, 2021’in en başarılı Ülke Editörleri/Muhabirlerinden program hakkındaki görüşlerini paylaşmalarını istedi.

 

 

2021 yılında en az 10 makaleye ulaşan Hollanda’dan Lola Kleindouwel, Amerika Birleşik Devletleri’nden Palak Shah, Çin’den Flora Jing Lin Ng, Amerika Birleşik Devletleri’nden Mert Kansu’nun da aralarında bulunduğu en başarılı DAK Ülke Editörleri/Muhabirleri, yer almanın önemini anlattı. bu programda.

 

 

“Program, kendi konularınızı ve projelerinizi seçme özgürlüğü sağlar”

 

 

WAC Ülke Muhabiri Hollanda’dan Lola Kleindouwel, “Dünya Mimarlık Topluluğuna katılmanın, mimariye olan tutkum ile yazı ve gazeteciliğe olan ilgimi akademik kariyerimin ötesinde birleştirmem için mükemmel bir fırsat olduğuna inanıyorum” dedi.

 

 

Lola, programın yazara kendi konularını ve projelerini seçme konusunda büyük özgürlük tanıdığının da altını çizdi. Dünyaca ünlü mimar ve tasarımcılarla canlı bir söyleşi yapmanın, bir konu üzerinde çalışmanın ve bir söyleşinin tüm çerçevesini yönlendirmenin kendisi için çok önemli ve eğitici bir süreç olduğunu belirtti.

 

Kleindouwel, “Program, kendi konularınızı ve projelerinizi seçme, kısa haber makaleleri, daha ayrıntılı makaleler yazma veya uluslararası üne sahip mimarlarla sohbetlere ev sahipliği yapma özgürlüğü sağlıyor.”

 

 

“Kim Herforth Nielsen, Anupama Kundoo, Alexis Dornier, Sou Fujimoto ve Lina Ghotmeh ile sohbetler kurma ve ev sahipliği yapma fırsatım oldu. Araştırma yapmak, bir konu seçmek ve onların mimari vizyonlarına ve projelerine dalmak benim için çok eğitici bir yolculuktu. ,” o ekledi.

 

 

“Çalışmama karşı özeleştirel olmayı ve küresel bir kitleye hitap eden yazılar geliştirmeyi öğrendim”

 

 

WAC’ın Avustralya Ülke Muhabiri Parisa Ziaesaeidi program aracılığıyla mimarlıkta bir gazeteci olarak uluslararası alanda tanınmanın önemini vurgularken, WAC’ın Amerika Birleşik Devletleri Ülke Muhabiri Palak Shah kendi yazılarını nasıl özeleştireceğini ve bir içerik oluşturmayı nasıl öğrendiğini vurguladı. bu küresel bir okuyucu kitlesini yakalar.

 

 

Palak Shah, “Güçlü bir destek, yapıcı geri bildirim ve çok çeşitli tasarım profesyonellerinden oluşan bir topluluktan takdir alabilmek, bu programa katılmanın ana itici güçlerinden biriydi” dedi.

 

 

“Çalışmama karşı özeleştirel olmayı ve küresel bir kitleye hitap eden yazılar geliştirmeyi öğrendim.”

 

 

Shah, “Deneyimli Mimarlar, Tasarımcılar ve Yaratıcı profesyonellerle konuşma ve röportaj yapma fırsatı, bireysel profesyonel kariyerlerimizi ilerletme şeklimize katkıda bulunan mükemmel bir kaynak olarak hizmet ediyor.”

 

 

“Program, sektördeki etkili insanlarla harika bağlantılarla birçok fırsatın kapısını açtı”

 

 

Genel olarak Ülke Muhabirlerinin ve Editörlerin dikkat çektiği nokta, programın dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcıları ile sürekli bir iletişim sağlaması ve onların mimarlık pratiğini daha yakından tanımalarına olanak sağlamasıdır. WAC’ın canlı röportajlarında yer almak veya yazılı röportajları yönetmek bunlardan sadece birkaçı.

 

 

WAC’ın Çin Ülke Muhabiri Flora Jing Lin Ng, “Programdan elde ettiğim deneyimler, kelimeler aracılığıyla boşlukları yükseltme ve başka türlü anlatılmamış hikayeler anlatma yeteneğimi güçlendirdi” dedi.

 

 

“Neri&Hu’dan Lyndon Neri ve Rossana Hu ve AZL Architects’ten Zhang Lei gibi Çin’de uygulama yapan birkaç büyük mimarla röportaj yapma ve ayrıca Oppenheim Architecture’dan Chad Oppenheim ile WAC’ın Instagram Videos kanalında canlı bir röportaj yapma prestijli fırsatım oldu.” o ekledi.

 

 

Flora Jing Lin Ng, “Program, sektördeki etkili insanlarla harika bağlantılar kurarak birçok fırsatın kapısını açtı; farklı mimarlık firmalarıyla iletişim halinde olmak bana mimari pratiğin gerçekleri hakkında bir fikir veriyor,” diye ekledi.

 

WAC’ın Mısır Ülke Muhabiri Asmaa Kamaly, “Mısır’daki mimari ve kentsel alanlardaki acil sorunlara daha aşina oldum” dedi. Programın amacı ülkenizdeki yerel haberleri platforma taşımaktır ve bu da sahadaki farkındalığınızı artırmaktadır” dedi.

 

 

WAC Togo Ülke Muhabiri Franklin Yemeli, programın bir yazara işbirliği içinde çalışmayı öğrettiğine inanıyor ve her makalenin yeni bir ofisle, yeni bir yenilikçi projeyle karşılaşma fırsatı yarattığını vurguluyor.

 

 

Yemeli, “Bu program size işbirliği içinde çalışmayı öğretiyor ve evden çalışırken aynı zamanda uzaktan çalışma pratiği yapmak için bir fırsat” dedi. “Her yeni makale, yeni bir dinamik ajans, yeni bir yenilikçi proje, yeni bir etkili etkinlik veya yeni ilham verici insanlar keşfetmek için bir fırsattır” diye ekledi.

 

 

“Topluluk sadece çok misafirperver değil, aynı zamanda ilgi çekicidir”

 

 

Öte yandan, WAC Amerika Birleşik Devletleri Ülke Muhabiri Mert Kansu, programın “genç bir mimar olarak kendisine daha geniş bir izleyici kitlesi edinme fırsatı” sağladığını kabul ederek, yayınladığı makaleler aracılığıyla programın başarısını artırdığını da sözlerine ekledi. Profesyonel ağ.

 

 

Mert Kansu, “Topluluk sadece çok misafirperver değil, aynı zamanda ilgi çekicidir” dedi.

 

 

“Program ayrıca, yaşadığınız ülkedeki projeleri ve haberleri derinlemesine incelemenize, dolayısıyla yerel mimari sahnenin entelektüel bir uzmanlığını geliştirmenize izin veriyor.”

 

 

“Bu program, daha mezun olmadan profesyonel kariyerime katkıda bulunuyor.”

 

 

Kansu, “Müstakbel işverenlerimden, DAK web sitesinde yayınlanan makalelerime ve haberlere ilişkin yorumlar aldım ve hepsi de yerel mimari üzerine araştırma ve yazmaya ilgi duyduğum için duydukları heyecanı dile getirdiler” dedi.

 

 

Şu anda programda 20 ülkeye dağıtılan 28 Ülke Muhabiri ve 4 Ülke Editörü bulunmaktadır (rakamlar değişebilir). Siz de ülkenizin yüzü olmak ve DAK’ın Ülke Editörleri / Muhabirleri Programına katılmak istiyorsanız, bu sayfadan DAK başvuru detaylarını okuyabilir ve başvurularınızı buna göre yapabilirsiniz.

 

 

7 WAC Ülke Editörü / Muhabiri için okumaya devam edin (yayınladıkları içerik sayısına göre sıralanmıştır):

 

 

 

 

Lola Kleindouwel, WAC’ın Hollanda Ülke Muhabiri.

 

 

 

 

Lola Kleindouwel

 

Hollanda, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 15 makaleye ulaştı)

 

“Program, kendi konularınızı ve projelerinizi seçme özgürlüğü sağlar”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri Programına katılmayı seçtiniz?

 

 

Delft Teknoloji Üniversitesi’nde Mimarlık Yüksek Lisansı bitirme projemde, tasarım projemi mimari teorik araştırmalarla birleştirdim ve yazmaya olan güçlü ilgimi keşfettim. Dünya Mimarlık Topluluğuna katılmanın, mimariye olan tutkum ile yazı ve gazeteciliğe olan ilgimi akademik kariyerimin ötesinde birleştirmem için mükemmel bir fırsat olduğuna inanıyorum. (Sosyal) medya, iletişim ve halkla ilişkiler beni her zaman büyülemiştir. Program, kendi konularınızı ve projelerinizi seçme, kısa haber makaleleri, daha ayrıntılı makaleler yazma veya uluslararası üne sahip mimarlarla sohbetlere ev sahipliği yapma özgürlüğü sağlar.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

 

Dünya Mimarlık Topluluğu muhabirleri programına en sevdiğim katkılardan biri Instagram Canlı röportajlarını yönetmek. Kim Herforth Nielsen, Anupama Kundoo, Alexis Dornier, Sou Fujimoto ve Lina Ghotmeh ile sohbetler kurma ve ev sahipliği yapma fırsatım oldu. Araştırma yapmak, konu seçmek ve onların mimari vizyonlarına ve projelerine dalmak benim için çok eğitici bir yolculuktu. Bu konuşmaları yönetmek, bir mimarlık gazetecisi olarak gelişmemi sağladı ve bana sadece söz konusu mimarlarla değil, aynı zamanda izleyicilerle de sohbet etme ve bağlantı kurma fırsatı verdi.

 

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

 

 

 

Avustralya Ülke Muhabiri. Parisa Ziaesaeidi.

 

 

 

 

 

Parisa Ziaesaeidi

 

Avustralya, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 13 makaleye ulaştı)

 

“Mimarlıkta gazeteci olarak uluslararası alanda tanınmak bu program sayesinde bana sağlanan büyük bir fırsat”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri programına katılmayı seçtiniz?

 

World Architecture Community (WAC), yeni mimariler hakkında bilgi edinmek ve dünya çapındaki yetenekli mimarlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir platformdur. Bu fırsatla ilgili bir e-posta aldığımda Avustralya’da doktora öğrencisiydim. Toplulukta Avustralya mimarisi ve yetenekli mimarlarla ilgili çok fazla proje yoktu. Böylece, bu program aracılığıyla Avustralya mimarisi hakkında daha fazla şey öğrenebilir ve yetenekli Avustralyalı mimarları başkalarına tanıtabilirim.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

Mimarlıkta gazeteci olarak uluslararası alanda tanınmak bu program sayesinde bana sağlanan büyük bir fırsat. Dünyadaki diğer mimarlarla nasıl etkileşim kuracağımı öğrendim. WAC, profesyonel mimarlarla tanışma ve Avustralya’da onlarla ağlar kurma fırsatı sağlamıştır.

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

DAK bana mimarlıkta öğrenciyken üniversiteden öğrenmediklerimi öğrenme ve dünyadaki diğer profesyonel mimarlarla bağlantı kurma fırsatı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Palak Shah, Birleşik Devletler WAC Ülke Muhabiri.

 

 

 

 

Palak Şah

 

Amerika Birleşik Devletleri, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 13 makaleye ulaştı)

 

“Çalışmama karşı özeleştirel olmayı ve küresel bir kitleye hitap eden yazılar geliştirmeyi öğrendim”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri programına katılmayı seçtiniz?

 

Yazmayı, denemeleri, mektupları, hikayeleri ve sözlerimi kağıda aktarma sürecinin gerisinde kalan her şeyi her zaman sevmişimdir; Bir Mimar olarak mesleki çabalarım sürekli olarak bu gizli ilgilere değer kattı ve beni yaygın olarak çok geniş olan yaratıcı bir alana maruz bıraktı – bu konuda yeterince yazılamaz. Dünya Mimarlık Topluluğu’nun Editörler/Muhabirler programını ilk okuduğumda, yazmaya olan iki yönlü ilgimi ve Mimarlığa olan tutkumu geliştirecek bir fırsata katılmamak için hiçbir neden göremedim. Çok çeşitli tasarım profesyonellerinden oluşan bir topluluktan güçlü destek, yapıcı geri bildirim ve takdir alabilmek, bu programa katılmanın ana itici güçlerinden biriydi.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

Her makaleyi ve haberi yayınlamanın ardındaki titiz organizasyon, araştırma, planlama ve inceleme teknik sürecinin yanı sıra, çalışmalarıma karşı özeleştirel olmayı ve küresel bir kitleye hitap eden yazılar geliştirmeyi öğrendim. Hareketsiz özgüvenimi geliştirdi ve bana yazmayı seçtiğim farklı konularda kendime nasıl meydan okuyacağımı öğretti. Bu beceriyi geliştirmeye devam ettikçe, bu becerinin kişisel beceri setim için çok daha anlamlı bir şeye dönüşeceğinden eminim.

 

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

Programın genç yazarlar ve tasarımcılar için topluluk içinde profesyonel ilişkiler kurmak ve ağ kurmak için kaynaklar ve bir platform sunmasını bekliyorum. Deneyimli Mimarlar, Tasarımcılar ve Yaratıcı profesyonellerle konuşma ve röportaj yapma fırsatı, bireysel profesyonel kariyerlerimizi ilerletme şeklimize katkıda bulunan mükemmel bir kaynak olarak hizmet eder. Umarım WAC, mimarlık camiasına fayda sağlamak ve büyümesini ve erişimini ilerletmek için programını geliştirmeye devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

Flora Jing Lin Ng, WAC’ın Çin Ülke Muhabiri.

 

 

 

 

 

Flora Jing Lin Ng

 

Çin, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 12 makaleye ulaştı)

 

“Program, sektördeki etkili insanlarla harika bağlantılarla birçok fırsatın kapısını açtı”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri Programına katılmayı seçtiniz?

 

Farklı coğrafyalarda çeşitli ölçeklerde mimari tasarımı onurlandırmak için World Architecture Community’ye katıldım. Çin’de büyüdüğümde mimari sahnedeki muazzam değişime tanık oldum. Program aracılığıyla, Çin’de meydana gelen en ilgi çekici çalışmalardan bazılarını sergilemek istiyorum, çünkü ister inşa edilmiş ister inşa edilmemiş olsun, mimarlık fikirlerini yazmanın ve yakalamanın endüstriyi ve yapılı çevremizi ilerletmede çok önemli olduğuna inanıyorum.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

Gazetecilikteki işim bana bakış açımı binaları ve alanları tasarlamaktan onları anlatmaya ve eleştirmeye kaydırmayı öğretti. Programdan edindiğim deneyimler, kelimeler aracılığıyla boşlukları yükseltme ve başka türlü anlatılmamış hikayeler anlatma yeteneğimi güçlendirdi. Neri&Hu’dan Lyndon Neri ve Rossana Hu ve AZL Architects’ten Zhang Lei gibi Çin’de çalışan birkaç büyük mimarla röportaj yapma ve ayrıca Oppenheim Architecture’dan Chad Oppenheim ile WAC’ın Instagram Videos kanalında canlı bir röportaj yapma prestijli fırsatım oldu. Program bana büyük mimarlardan ilk elden bilgi alma ve onların tasarım felsefelerini ve fikirlerini dünyaya sunma onurunu verdi.

 

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

Program, sektördeki etkili kişilerle harika bağlantılara sahip birçok fırsat yarattı; farklı mimarlık firmalarıyla iletişim halinde olmak bana mimarlık pratiğinin gerçekleri hakkında bir fikir veriyor. Mimarlık uygularken yapılı çevremizi algılamama ve anlamama katkıda bulunan, dünya çapında meydana gelen güncel mimari haberlerin her zaman farkındayım. Sonuçta, mimarlık küresel bir uygulamadır.

 

 

 

 

 

 

 

DAK Mısır Ülke Muhabiri Asmaa Kamaly.

 

 

 

 

 

Esma Kamalı

 

Mısır, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 11 makaleye ulaştı)

 

“Mısır’daki mimari ve kentsel alanlardaki acil sorunlara daha aşina oldum”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri Programına katılmayı seçtiniz?

 

Programı seçtim çünkü disiplinler arası alanlar ve bilim ve sanat arasındaki kesişmelerle ilgileniyorum. Habercilik/gazetecilik ve mimariyi birleştiren ve kentsel ilgi alanları ve geçmişleri olan mimarlar ve profesyoneller için tasarlanmış ve hedeflenmiş bir program olduğu gerçeğinden etkilendim.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

Mısır’daki mimari ve kentsel alanlardaki acil konulara daha aşina oldum. Program sırasında şehir ve mimari ile ilgili haberleri araştırdım ve bu alandaki girişim ve girişimlerle röportajlar yaptım. Programın amacı ülkenizdeki yerel haberleri platforma taşımaktır ve bu da alana olan farkındalığınızı artırmaktadır.

 

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

Program, mimarlık ve kentle ilgili ağ oluşturma alanlarıma önemli ölçüde katkıda bulunabilir, ayrıca diğer alanlarla da çok ilgili olan mimarlık ve genel olarak kentsel bilgimi genişletmeye ve genişletmeye katkıda bulunabilir.

 

 

 

 

 

Franklin Yemeli, WAC’ın Togo Ülke Muhabiri.

 

 

 

 

 

 

Franklin Yemeli

 

Togo, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 11 makaleye ulaştı)

 

“Bu program size işbirliği içinde çalışmayı öğretiyor”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri Programına katılmayı seçtiniz?

 

Kitap yazma isteğini geliştirmeye başladığımda 10 yaşından küçüktüm. Genel kültüre ait birçok konuda topladığım basit bir soru ve cevap koleksiyonu olurdu. Ancak, sonuna kadar hiç görmedim. Bu anekdot eğlenceli ama çocukluğumdan beri beni harekete geçiren merak ve paylaşma ruhu hakkında çok şey söylediğini düşünüyorum. O zamandan beri uzun bir yol kat ettim ve yazmaya olan aşkım büyüdü. Birkaç yıldır bu yazma tutkusunu iletişimin içinde bulunduğu mimarinin hizmetine sunuyorum; eğitim ve bilinçlendirme giderek daha önemli hale gelecektir. Bu yüzden World Architecture Community’nin bu programını, bu açıdan bir fark yaratmak için büyük bir fırsat olarak gördüm.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

“Daha fazlasını öğrenmek” yaptığım her şeyde bana eşlik eden bir felsefedir. Bu programa Ocak 2021’de katıldım, yani henüz yolun başındayım. Ancak, zaten çok şey öğrendim. Her şeyden önce, bu program size işbirliği içinde çalışmayı öğretir ve evden çalışırken, aynı zamanda uzaktan çalışma pratiği yapmak için bir fırsattır. Ayrıca, her yeni makale, yeni bir dinamik ajans, yeni bir yenilikçi proje, yeni bir etkili olay veya yeni ilham veren insanlar keşfetmek için bir fırsattır.

 

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

Öğrendiğim tüm bu yeni şeyler, mimarlık vizyonumun gelişimine katkıda bulunuyor ve tasarımlarım üzerinde olumlu bir etkisi var. Yeni karşılaşmalar potansiyel işbirliklerine yol açabilir. Ayrıca mimar olarak kariyerime paralel olarak bu alanı tanıtacak bir medya projesi geliştirmek de benim hedefim. Mimarlık üzerine kitap yazmak da benim çok hevesli olduğum bir fikir. Uzun vadede, Dünya Mimarlık Topluluğunun bu rolü bana birden fazla düzeyde yardımcı olacak.

 

 

 

 

 

 

Mert Kansu, WAC Amerika Birleşik Devletleri Ülke Muhabiri.

 

 

 

 

 

Mert Kansu

 

Amerika Birleşik Devletleri, WAC Ülke Muhabiri (2021’de 10 makaleye ulaştı)

 

“Topluluk sadece çok misafirperver değil, aynı zamanda ilgi çekicidir”

 

Neden World Architecture Community Ülke Editörleri/Muhabirleri Programına katılmayı seçtiniz?

 

Bir mimar olarak ufkumu ve günlük iş hayatımda yaptıklarımı genişletmek istediğim için programa katılmayı seçtim. Projeler hakkında rapor vererek ve makaleler yazarak araştırma ve entelektüel yeteneklerimi geliştirebiliyorum. Topluluk sadece çok misafirperver değil, aynı zamanda ilgi çekicidir. Öğrenebileceğim ve ilham alabileceğim yeni bir ağın parçası olmaktan mutluluk duydum.

 

 

Programda neler öğrendiniz?

 

Sadece bir dijital medya kuruluşunun üyesi olarak nasıl çalışılacağını, haber ve makaleleri haber yapmayı, üretmeyi ve yayınlamayı öğrenmedim. Ayrıca genç bir mimar olarak kendime daha geniş bir kitle kazanma fırsatım oldu. Yazdığım makaleler sayesinde sayısız insanla tanıştım ve profesyonel ağımı büyütmeyi başardım. Program ayrıca, yaşadığınız ülkedeki projeleri ve haberleri derinlemesine incelemenize ve böylece yerel mimari sahnenin entelektüel bir uzmanlığını geliştirmenize olanak tanır.

 

 

Programın profesyonel hayatınıza ne gibi katkılar sağlamasını bekliyorsunuz?

 

Bu program daha mezun olmadan profesyonel kariyerime katkı sağlıyor. Muhtemel işverenlerimden, DAK web sitesinde yayınlanan makalelerim ve haber raporlarım hakkında yorumlar aldım ve hepsi yerel mimari üzerine araştırma ve yazmaya ilgi duyduğum için duydukları heyecanı dile getirdiler. Günlük iş hayatımda ülke muhabirliği yapmak hem yeni projelerden haberdar olmamı sağladı hem de profesyonel hayatta yapılması zor olan beynimin teorik tarafını aktif tuttu. Bir muhabir ve yazar olarak büyüdükçe bu katkıların artarak devam etmesini bekliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Word Architecture

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Yorum
  1. gençliğe ve genç mimerlara dair bu tarz rol model örneklemeler en azından kesif bir çaresizlik ve de işsizlik perdesini az da olsa aralıyor.

    nazlıcan aktüre | 1 Nisan 2022


Yorum yazmak için


Tasarım: Lever Architecture Meyer Memorial Trust, gelişen ve adil bir Oregon’a katkıda bulunan kuruluşlara, topluluklara, fikirlere ve çabalara yatırım yapan bir vakıftır. Portland’ın Albina semtindeki yeni kampüsleri, vakfın eşitlik ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığını ifade eden bir tasarımla desteklenen, Meyer’in girişimlerini eyalet çapında ilerletmek için bir platformdur.

Copyright © 2022 All Rights Reserved | Mimdap.org