Bodrum’da ‘zeytinlik’ yağması |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Bodrum’da ‘zeytinlik’ yağması
Share 5 Nisan 2021

Bodrum’da arkeolojik sit alanları Milli Emlak Müdürlüğü tarafından 52 milyon TL bedelle satışa çıkartıldı.

 

 

 

 

 

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, 2. ve 3. derece doğal sit alanı ve 3.derece arkeoloji alanı olan zeytinlikleri satışa çıkardı. Satışa çıkarılan zeytinlik araziler ormanlık alanın içindeki koyda yer alıyor.

 

 

 

Resmi Gazete’de yayınlanan ihale ilanına göre Bodrum’da Konacık ve Göl mahallerinde, içinde doğal ve arkeolojik sit alanı da olan 5 taşınmaz yaklaşık 52 milyon TL bedelle satışa çıkarıldı.

 

 

 

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü tarafından satışa sunulan taşınmazların 3’ü, 2’nci derece sit alanı ve 3’üncü derece arkeolojik sit alanı kapsamında. İlanda ‘zeytinlik’ olarak geçen ve deniz manzaralı olan bu 3 bölge için 40 milyon lira değer biçildi.

 

 

 

İhale şartlarında, komisyonun ihaleyi yapıp yapmamakta serbest olduğu maddesi de yer aldı. 14 ve 15 Nisan’da yapılacak olan ihalede yaklaşık 10 milyon TL geçici teminat bedeli belirlendi.

 

 

 

 

Kaynak : gazetemanifesto.com


Yorum yazmak için


Tasarım: HDR Amerika’daki diğer birçok küçük toplulukta olduğu gibi, yerel sağlık sistemi ve onun tıp merkezleri Haxtun, Colorado’daki en büyük tek işverenlerden biridir. Haxtun’un nüfusu yalnızca 1.000 ve Haxtun Hastane Bölgesi 120’den fazla istihdam ediyor ve 20 kadar gönüllüyü daha ağırlıyor. Bu plan, çalışan nüfusun Haxtun’un mevcut ana cadde vitrinlerine ve binalarına yönlendirilmesi durumunda neler […]

Copyright © 2021 All Rights Reserved | Mimdap.org