Louvre Müzesi, Paris, FransaLouvre Müzesi online erişime açıldı: 480 binden fazla eser sergilenecek |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Louvre Müzesi, Paris, FransaLouvre Müzesi online erişime açıldı: 480 binden fazla eser sergilenecek
Share 31 Mart 2021

Louvre Müzesi, içlerinde Mona Lisa, Venus de Milo ve Hermes Heykeli’nin de bulunduğu 480 binden fazla eseri online ziyarete açtı.

 

 

 

 

 

 

Müze yönetimi tarafından yapılan duyuruda, şu an için az sayıda sanat eserinin çevrim içi olarak ziyaret edilebildiği, cuma günü itibarıyla tüm sanat eserlerinin görülebileceği belirtildi.

 

 

 

Müzede bulunan ve sayıları 480 bini aşan sanat eserlerine ‘collections.louvre.fr’ sitesi üzerinden erişilebilecek.

 

 

 

 

 

 

​Şu an çevrimiçi erişilebilen eserler arasında Mona Lisa, Cana’da Düğün, Semadirek’in Kanatlı Zaferi, Venus de Milo, Napolyon’un Taç Giyme Töreni ve Halkın Önündeki Özgürlük eserleri bulunuyor.

 

 

Sergilenmesi planlanan 480 bin eser, Louvre’da bulunan sanat eserlerinin yüzde 75’ine tekabül ediyor.

 

 

Öte yandan, müzeye ait depoda bulunan ve ödünç alınan eserlerine de internet sitesi üzerinden erişim sağlanabileceği ifade edildi.

 

 

 

Kaynak : tr.sputniknews.com


Yorum yazmak için


Tasarım: HDR Amerika’daki diğer birçok küçük toplulukta olduğu gibi, yerel sağlık sistemi ve onun tıp merkezleri Haxtun, Colorado’daki en büyük tek işverenlerden biridir. Haxtun’un nüfusu yalnızca 1.000 ve Haxtun Hastane Bölgesi 120’den fazla istihdam ediyor ve 20 kadar gönüllüyü daha ağırlıyor. Bu plan, çalışan nüfusun Haxtun’un mevcut ana cadde vitrinlerine ve binalarına yönlendirilmesi durumunda neler […]

Copyright © 2021 All Rights Reserved | Mimdap.org