‘Litteratus Faber’ |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
‘Litteratus Faber’
Share 23 Şubat 2021

Mimarlar Odası Ankara Şubesi 65. Yıl etkinlikleri kapsamında ikinci paneli, mimarlık pratiğinin uygulamacı isimleri ile gerçekleştiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

Prof.Dr. Ayşen Savaş’ın moderatörlüğünde okumuş/yazmış- görmüş/geçirmiş mimar anlamına gelen ‘Litteratus Faber’ başlığı ile düzenlenecek etkinlikte Erkut Şahinbaş, Nesrin Yatman, Semra Uygur ve Emre Erkal konuşmacı olarak yer alacaktır. 25 Şubat 2021 Perşembe günü saat 19.00da gerçekleştirilecek panel zoom üzerinden online olarak düzenlenecek ve Şubemizin facebook adresinden canlı yayınlanacaktır. Etkinliğe ilişkin kayıt linkini bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.


Yorum yazmak için


  İBB Genel Sekreter Yardımcısı Polat, tarihi Divanhane Karakolu binasının yıkılmasına tepki gösterdi İstanbul’un önemli bir tarihi mirası, Koruma Kurulu onaylı yol genişletme çalışması nedeniyle yok oluyor. Kasımpaşa’da bulunan ve Sultan Abdulaziz dönemine ait yapı olan Divanhane Eski Karakolu’nun yıkım kararı tüm çabalara rağmen engellenemedi.   İstanbul Kasımpaşa’daki Sultan Abdulaziz’in yaptırdığı tarihi Divanhane Karakolu binasının […]

Copyright © 2021 All Rights Reserved | Mimdap.org