BİR APARTMAN: 2929Twelve |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
BİR APARTMAN: 2929Twelve
Share 17 Eylül 2020

Tasarım: Emotive Architecture

Ülkenin başkentinde üst düzey konut ve karma kullanımlı, çok aileli kalkınmaya odaklanan butik mimarlık firması Emotive Architecture, en son kentsel gelişim projesi olan 2929Twelve’in açılışını yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2929 12th Street, NE, Washington, DC 20017, 2929Twelve, her biri entegre, özel Juliet balkonları olan altı adet iki yatak odalı rezidansı olan iki katlı bir butik apartman topluluğudur. Bu birinci sınıf konum, Brookland ve Edgewood mahallelerinin kalbine sadece birkaç adımlık mesafede, birçok yemek ve eğlence mekanına yakın bir konumdadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorado Capital, yaklaşık 72 metre kare ile 90 metre  kare arasında değişen butik evleri tasarlamak için Emotive Architecture’a başvurdu. Birinci seviyedeki mülkler üç metrelik tavanlara sahiptir ve çatı katı biriminde iki barbeküye sahip 90 metrekarelik bir güverte bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satış ve pazarlaması The Centurion Group – TTR Sotheby’s tarafından yönetilen bu iki yatak odalı, iki banyolu birimlerin fiyatları 490.000 ila 650.000 $ arasında değişmektedir. 2929Twelve, ev sahiplerine her bir sahibinin bireysel tarzı için mükemmel bir zemin sağlayan sofistike malzemeler ve ince, doğal paletler sunuyor. Ünitelerde Calacatta kuvars tezgahı, gazlı ocaklar, LG paslanmaz çelik cihazlar, açık gri Daventry hickory, geniş tahta parke zeminler, ünite içi çamaşırhane, gömme dolaplar, Nest termostatlar ve kapı zili interkom sistemleri ve butik doğayı tamamlayan özel armatürler bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

 

 

 

1 Yorum
  1. bileşim ve kontrast ilgi çekici, iyi iş yapmışlar.

    Temel Aygün | 17 Eylül 2020


Yorum yazmak için


  SALGIN YAYILIYOR, KRİZ DERİNLEŞİYOR, SORUNLARIMIZ BÜYÜYOR 19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN! Türkiye çapında yüz binin üzerinde mühendis, mimar ve şehir plancısının katılımıyla gerçekleştirilen 19 Eylül 1979 İş Bırakma Eylemi’nin 41. yılındayız. Ülkemizin kalkınmasının ve büyümesinin en önemli dinamiklerinden biri olan teknik emeğin birliğinin ve gücünün simgesi olan […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org