Kabuk Tasarım Konferans Salonu… |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Kabuk Tasarım Konferans Salonu…
Share 10 Ağustos 2020

Tasarım: Conjuntos Empáticos

 

Conjuntos Empáticos, Universidad Autónoma de Guadalajara’dan (Meksika) bir mimarlık öğrencileri grubu ile işbirliği içinde, kampüs bahçesinde bir açık hava ders salonu oluşturmak için topluca bir pnömatik mimari prototipi inşa etti.

Bu eylem, gerçekleştirilecek farklı anlardan oluşur, örneğin: tasarım, desen, kesim, kaynak bağlantısı, şişirme ve keyif. Bu anlar dizisi, hedefleri teknolojik bilginin aktarılması ve eğitim alanını harekete geçirmek için belirli bir metodolojinin derinleştirilmesi olan çalıştayı, bu durumda bahçede bir alan inşa ederek özetliyor.

Öğrenciler: Karen Denisse, Rocha, Ricardo Canseco Sánchez, Carlos Cid Marin, Elizabeth Lozano Bobadilla, Diana Melisa Magaña García, Diana Mendoza Fernandez, José Jorge Puentes Larios, Blanca Citlali Ramírez Barajas, Eduardo Paulina Ramírez Díaz, Paulina Rodríguez de la Cruz, Valeria Rodríguez Sotelo, Karla Cristina Sánchez Felix, Montserrat Santos Sevilla, Andrea Sofia Ugarte lozano, Ever Louis Villafañe Espinoza, Andrea Villarreal Flores, José Manuel Román Apodaca.

Kaynak: www.architectmagazine.com

Yorum yazmak için


  SALGIN YAYILIYOR, KRİZ DERİNLEŞİYOR, SORUNLARIMIZ BÜYÜYOR 19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN! Türkiye çapında yüz binin üzerinde mühendis, mimar ve şehir plancısının katılımıyla gerçekleştirilen 19 Eylül 1979 İş Bırakma Eylemi’nin 41. yılındayız. Ülkemizin kalkınmasının ve büyümesinin en önemli dinamiklerinden biri olan teknik emeğin birliğinin ve gücünün simgesi olan […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org