Kabuk Tasarım Konferans Salonu… |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Kabuk Tasarım Konferans Salonu…
Share 10 Ağustos 2020

Tasarım: Conjuntos Empáticos

 

Conjuntos Empáticos, Universidad Autónoma de Guadalajara’dan (Meksika) bir mimarlık öğrencileri grubu ile işbirliği içinde, kampüs bahçesinde bir açık hava ders salonu oluşturmak için topluca bir pnömatik mimari prototipi inşa etti.

Bu eylem, gerçekleştirilecek farklı anlardan oluşur, örneğin: tasarım, desen, kesim, kaynak bağlantısı, şişirme ve keyif. Bu anlar dizisi, hedefleri teknolojik bilginin aktarılması ve eğitim alanını harekete geçirmek için belirli bir metodolojinin derinleştirilmesi olan çalıştayı, bu durumda bahçede bir alan inşa ederek özetliyor.

Öğrenciler: Karen Denisse, Rocha, Ricardo Canseco Sánchez, Carlos Cid Marin, Elizabeth Lozano Bobadilla, Diana Melisa Magaña García, Diana Mendoza Fernandez, José Jorge Puentes Larios, Blanca Citlali Ramírez Barajas, Eduardo Paulina Ramírez Díaz, Paulina Rodríguez de la Cruz, Valeria Rodríguez Sotelo, Karla Cristina Sánchez Felix, Montserrat Santos Sevilla, Andrea Sofia Ugarte lozano, Ever Louis Villafañe Espinoza, Andrea Villarreal Flores, José Manuel Román Apodaca.

Kaynak: www.architectmagazine.com

Yorum yazmak için


Tasarım: Snøhetta, DIALOG     Calgary Merkez Kütüphanesi tasarımında, Snøhetta’daki Norveçli-Amerikan ekibi Toronto firması Dialog ile işbirliği içinde her beklentiyi tersine çevirmeye kararlı görünüyordu. Proje, aynı anda cephesiz bir binadır; en basit malzemelerden yapılmış bir yüksek teknoloji harikası; ve aslında bir altyapı parçası olan bir sivil anıt.

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org