Karantina Seralarıyla Sosyal Mesafeli Restoran Çözümü… |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Karantina Seralarıyla Sosyal Mesafeli Restoran Çözümü…
Share 8 Mayıs 2020

Amsterdam’daki bu restoran ‘karantina seralarını’ tanıttı, böylece sosyal mesafeden yemek yeme sorunu çözülmüş oldu.

Editör: Leah Asmelash, CNN

İnsanlar yeni koronavirüs olan COVID-19’un yayılmasına karşı savaşırken, 5 Mayıs 2020’de Amsterdam’daki karantina seralarında akşam yemeği yiyorlar.

 

 

(CNN) Sosyal mesafelerde eksik lokanta var mı? Yalnız değilsin. Yine de Hollanda’daki bir restoran bir çözüm buldu.

Amsterdam’da bir restoran olan Mediamatic ETEN, kendi kişisel karantina seralarında otururken misafirlere servis edilen dört kişilik bir vejetaryen menü sunuyor.

Şu anda, deneme hizmeti sadece aileye ve arkadaşlarına sunuluyor ve restoranın web sitesine göre, talep eden tüm rezervasyonlar satılıyor.

 

 

 

 

Bir grup arkadaş, ülke yeni koronavirüs olan COVID-19’un yayılmasına karşı savaşırken, 5 Mayıs 2020’de Amsterdam’daki karantina seralarında akşam yemeği yiyor.

Yine de, birçok yer sosyal mesafeye ilişkin kısıtlamaları gevşetmeye başladığında, bu tür sera çözümlü yerlerde yemekler başlayabilir.

Diner Janita Vermeulen Reuters’e verdiği demeçte “Süper rahat, gerçekten rahat, güzel ve yemek ve böyle güvende olunca çok lezzetli.” dedi.

Reuters’e göre, garsonlar herhangi bir enfeksiyon riskini hafifletmek için eldiven ve yüz siperleri takıyor. Onlar da yemek için seralara yemekleri getirmek için uzun tahtaları kullanıyorlar.

 

 

 

Koruyucu bir yüz kalkanı giyen bir garson, ülke yeni koronavirüs COVID-19’un yayılmasına karşı savaşırken, 5 Mayıs 2020’de Amsterdam’da sözde karantina seralarında akşam yemeği yiyen arkadaşlara şarap servis etmek için gelir.

Bu arada, ABD’de eyaletlerin yarısından fazlası bazı önlemlerle yeniden açılmaya başlıyor.

 

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, tek kullanımlık menülerin kullanımı da dahil olmak üzere yeniden açmayı planlayan restoranlar için ayrıntılı talimatlar yayınladı.

 

 

 

Kaynak: https://edition.cnn.com


Yorum yazmak için


Yetkililer nihayet Berlin’in “tahterevalli” si için yeniden birleşme anıtının zeminini hazırladı…   Editör: MATT HICKMAN   Önemli gecikmelerden ve tartışmalardan sonra, geçtiğimiz ay Berlin’de, 1989’da yeni, birleşik bir Almanya’ya geçilmesini  isteyen protestocuları onurlandıran interaktif bir anıt üzerinde çalışmalara başlandı. Stuttgart ve Berlin’de ofisleri olan bir mimarlık firması olan Milla & Partner tarafından tasarlanan anıt, Almanya’nın […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org