Atatürk Havalimanı’nda gerçekte neler oluyor?’ |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Atatürk Havalimanı’nda gerçekte neler oluyor?’
Share 18 Mayıs 2020

İstanbul Atatürk Havalimanı üzerine yapılan ‘salgın hastanesi’ne yönelik tartışmalar sürüyor. CHP eski milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Haluk Pekşen,”Gerçekte AKP’nin yapmak istediği Cumhuriyet ile hesaplaşma olduğu çok açıktır” dedi.

 

 

 

 

İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinde yapımı devam eden Yeşilköy Hastanesi ile ilgili tartışmalar sürüyor. Hastane yapılırken havalimanında bulunan üç pistten ikisinin tahrip edildiği ve kullanılamaz hale getirildiği gündeme gelmişti.

 

Haluk Pekşen, ayrıntılı fotoğraflar gösterdiği videosunda ‘‘2 milyar dolarlık pistler kırılarak, doğrudan bu havalimanı bir daha kullanılmasın diye işlevsiz hale getirildi… İşte bütün bu soruların cevabı bu havalimanının adında… Burası Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı. Kısacası gerçekte AKP’nin yapmak istediği Cumhuriyet ile hesaplaşma olduğu çok açıktır” dedi.

İşte Pekşen’in sosyal medya hesabından görüntülü anlattığı o video:

 

 

 

 

Kaynak : Cumhuriyet


Yorum yazmak için


Yetkililer nihayet Berlin’in “tahterevalli” si için yeniden birleşme anıtının zeminini hazırladı…   Editör: MATT HICKMAN   Önemli gecikmelerden ve tartışmalardan sonra, geçtiğimiz ay Berlin’de, 1989’da yeni, birleşik bir Almanya’ya geçilmesini  isteyen protestocuları onurlandıran interaktif bir anıt üzerinde çalışmalara başlandı. Stuttgart ve Berlin’de ofisleri olan bir mimarlık firması olan Milla & Partner tarafından tasarlanan anıt, Almanya’nın […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org