Süreyya Operası’na “Kent Simgesi” ödülü |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Süreyya Operası’na “Kent Simgesi” ödülü
Share 6 Şubat 2020

Time Out İstanbul yazarları, okuyucuları, semt elçileri, mahalle sakinleri ve mekân sahiplerinin katkılarıyla hazırlanan ve 39 ilçenin en sevilen mekânlarının seçildiği “Love İstanbul” yarışmasında, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası ödüle layık görüldü.

 

 

 

 

Yeme, içme, kültür-sanat ve etkinlik gibi birçok kategoriden oluşan Love İstanbul Ödülleri’nde “Kent Simgesi” kategorisinde Beyoğlu’ndan Galata Kulesi ve Kadıköy’den Süreyya Operası ödül aldı. Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen törende, Kadıköy Belediyesi adına ödülü Kültür Sosyal İşler Müdürü Alişan Çapan aldı. “Love İstanbul” yarışması kapsamında Sarıyer Atatürk Arboretumu, Beyoğlu Rahmi Koç Müzesi, İKSV Salon, Beykoz Cam Ocağı gibi İstanbul’un sevilen mekânlarının yanı sıra yeme içme kategorisinde öne çıkan kurumlara da ödül verildi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak : www.kadikoylife.com


Yorum yazmak için


Tasarım: Atelier FCJZ Editör: Ian Volner Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in önemli bir 2014 konuşmasında kınadığı sözde “tuhaf” binalardan uzaklaşmayı örnekleyen Pekin merkezli Atelier FCJZ’den Jishou Sanat Müzesi, alçakgönüllülük ve özgünlük modelidir – yerel bir havaya sahip çağdaş bir bina.

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org