İstanbul Senin, Haliç Kıyıları Tasarım Yarışması Ön Seçim Sonuçları Belli Oldu |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
İstanbul Senin, Haliç Kıyıları Tasarım Yarışması Ön Seçim Sonuçları Belli Oldu
Share 21 Şubat 2020

İstanbul Senin, Haliç Kıyıları Tasarım Yarışması ön seçim sonuçları belli oldu.

1. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

Kerem Piker (Ekip Başı)/Mimar
Yardımcılar:
Baran Aybars/Mimar
Duygu Bingül/Mimar
Danışmanlar:
Mario Levi/Yazar, Eğitmen
Nilüfer Şaşmazer/Küratör
Mustafa İspir Gündüz/İnşaat Mühendisi
Erinç Tepetaş/Mimar

Proje Ekibi

Zuhal Kol (Ekip Başı)/Y. Mimar, Kentsel Tasarımcı
Dr. Meliz Akyol Alay/Peyzaj Mimarı
Rana Zehra İmam/Mimar
Zehra Saday Aygün/Mimar
Danışmanlar:
Carlos Zarco Sanz/Y.Mimar, Kentsel Tasarımcı
Zeynep Küheylan/Y. Mimar
Ozan Şen/Y. Mimar, Peyzaj Tasarımcısı

Proje Ekibi

Mehmet Cemil Aktaş (Ekip Başı)/Peyzaj Mimarı
Pınar Kesim Aktaş/Mimar
Özge Uysal/Şehir Plancısı
Şeyma Kahraman/Peyzaj Mimarı
Ecem Sevin/Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi

Ömer Emre Şavural (Ekip Başı)/Mimar
Dr. Murat Zübeyir Memlük/Peyzaj Mimarı
Fatih Yavuz/Y.Mimar
Mehmet Nazım Özer/Şehir Plancısı

Proje Ekibi

Hasan Sıtkı Gümüşsoy (Ekip Başı)/Mimar
Erhan Vural/Y.Mimar
Yasemin Tonbul Erkek/Peyzaj Mimarı
E. Cihan Erkek/Peyzaj Y. Mimarı

Proje Ekibi

Nevzat Oğuz Özer (Ekip Başı)/Mimar
Yasemen Say Özer/Mimar
Ege Özer/Şehir Plancısı
Cansev Rakipsiz Özer/Şehir Plancısı
Şafak Özgür Özkan/Mimar
Danışmanlar:
Neslihan Demircan/Peyzaj Mimarı
İbahim Zafer Say/Endüstri Mühendisi

2. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

Evren Başbuğ (Ekip Başı)/Y. Mimar
Oğuz Bodur/Mimar
Elif Geylani/Mimar
Yardımcılar:
Nilay Altınay/İç Mimar
Dilşah Şatıroğlu/Mimar
Cansu Çelikyürek/Y. Mimar
Selin Altun/Mimar
Oğuzhan Zeytinoğlu/Mimar
Danışmanlar:
Prof. Dr. Namık Günay Erkal/Mimar
Nuran Mercan Altun/Peyzaj Y. Mimarı
Korhan Şişman/İç Mimar
Dilşad Kurtoğlu/Y. Mimar
Ceyhun Baskın/Y. Mimar
Özcan Kaygısız/Mimar

Proje Ekibi

Sinan Günay (Ekip Başı)/Mimar
Nurhayat Öz/Y. Mimar

Proje Ekibi

Bünyamin Derman (Ekip Başı)/Y. Mimar
Dilek Topuz Derman/Mimar

Proje Ekibi

Dr. Ervin Garip (Ekip Başı)/Mimar
Dr. Banu Garip/Mimar
Yardımcılar:
Samet Küçükbay/İç Mimar
Fatma Karakaya/İç Mimar
Danışmanlar:
Kamer Özaydan/Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi

Murat Arif Suyabatmaz (Ekip Başı)/Mimar
Hakan Demirel/Mimar
Yardımcılar:
Orhun Ülgen/Mimar
Elif Yılmaz Aşkın/Mimar
Kadir Mert Tatar/Mimar
Özge Özçelik/Mimar
Aylin Pakova/Mimar

Proje Ekibi

Yusuf Burak Dolu (Ekip Başı)/Y. Mimar
Fatma Sezgin/Y. Şehir Plancısı
Danışmanlar:
Doç. Dr. S. Yıldız Salman/Mimar
Zeki Kadirbeyoğlu/Aydınlatma Tasarımcısı
Mert Güler/Sürdürülebilirlik Uzmanı
Dr. Serap Yüzgüller/Sanat Tarihi Uzmanı

3. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

İbrahim Tolga Han (Ekip Başı)/Mimar
Kerem Ganiç/Y. Mimar
Mert Kalkan/Y. Mimar
Abdulkadir Eren Öztürk/Peyzaj Mimarı
Emre Sinan Sayın/Mimar
Yardımcılar:
Şengül Has/Mimar
Gökalp Kumdakçı/Öğrenci
Devrim Nasmir/Öğrenci
Danışmanlar:
Doç Dr. Funda Uz/Mimar
Hürsu Öke/Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Proje Ekibi

Arman Akdoğan (Ekip Başı)/Mimar
Yardımcılar:
Felix Madrazo/Y. Mimar
Hugo Ignacio Sanchez Toledo/Mimar, Peyzaj Y. Mimarı
Marta Moldonado/Mimar
Miguel Rodriguez/Mimar
Beyza Öztürk/Mimar
Tolga Koloğlu/Y. Mimar
Oğuz Can Yürek/Mimar

Proje Ekibi

Dr. Birge Yıldırım Okta (Ekip Başı)/Mimar
Gürkan Okta/Mimar
Zeynep Şahin Ercan/Peyzaj Mimarı
Danışmanlar:
Doç. Dr.Zeynep Günay/
Mert Kesiktaş/Deniz Biyoloğu

Proje Ekibi

Burak Pelenk (Ekip Başı)/Mimar
Eda Ekin/Peyzaj Mimarı
Ceyda Özbilen/Peyzaj Mimarı
Yardımcılar:
Eda Yazkurt Pelenk/Mimar
Soysal Cirit/Mimar
Elif Turna/Mimar
Danışmanlar:
Ebru Çakmak/Şehir Plancısı
Mustafa İspirgürbüz/İnşaat Mühendisi
Nebal Çoban/Grafik Tasarımcı

Proje Ekibi

Barış Ekmekçi (Ekip Başı)/Peyzaj Y. Mimarı
Münire Sagat/Peyzaj Mimarı
Hakan Evkaya/Mimar
Kutlu İnanç Bal/Mimar
Yardımcılar:
Yasemin Kılıç/Mimar
Serhat Çakır/Mimar
Kıvanç Mutlu/Mimar
İpek Gönüllü/Öğrenci
Danışmanlar:
Gamze Özer/Şehir Plancısı
Levent Y. İnce/Grafik Tasarımcı, Akademisyen

Proje Ekibi

Cemil Hamdi Okumuş (Ekip Başı)/Peyzaj Mimarı
Ezel Yağmur Çebi Okumuş/Y. Mimar, Peyzaj Mimarı
Paşa Kaya/Mimar, Peyzaj Mimarı

4. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

Can Kubin (Ekip Başı)/Y. Şehir Plancısı
Dr. Zeynep Eraydın/Şehir Plancısı
Dr. Onur Yüncü/Mimar
Yüksel Çetinkaya/Peyzaj Mimarı
Serdar Özbay/Y. Şehir Plancısı

Proje Ekibi

R. Anıl Binay (Ekip Başı)/Mimar, Kentsel Tasarımcı
Deren Uysal/Y. Mmimar
Mert Uslu/Mimar
Dr. Nilay Özcan Uslu/Mimar
Selen Özdoğan/Şehir Plancısı, Mimar
Danışmanlar:
Doç Dr. Koray Velibeyoğlu/Şehir Plancısı
Dr. Öğr. Üyesi H.İbrahim Alpaslan/Mimar
Dr. Öğr. Üyesi Nedim Kemer/Peyzaj Mimarı
Deniz Kalkan/ İnşaat Yüksek Mühendisi

Proje Ekibi

Prof. Dr. Arda İnceoğlu (Ekip Başı)/Mimar
Doç. Dr. İpek Yürekli/Mimar
Başak Eren/Mimar
Danışmanlar:
Doç. Dr. Elif Alkay/Şehir Plancısı
Doç. Dr. Ayfer Bartu Candan/Sosyolog
Doç. Dr. Zeynep Yürekli Görkay/Mimar, Sanat Tarihçisi
Prof. Dr. Emre Otay/Kıyı Mühendisi
Ceren Sözer/Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi

Ziya İmren (Ekip Başı)/Mimar
Cansu Canaran/Şehir Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı
Banu Aksel Gürün/Şehir Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı
Ergün Özyörük/Peyzaj Mimarı
Danışmanlar:
Tamara Nazari İmren/Mimar

Proje Ekibi

Doğu Kaptan (Ekip Başı)/Y. Mimar
Fatma Gençdoğuş Karabacak/Y. Mimar
Erkan Göray/Şehir Plancısı
Danışmanlar:
Marco Lombardini/Y. Mimar
Eugenio Cipollone/Y. Mimar
Luca Catalano/Peyzaj Y. Mimarı

Proje Ekibi

Hasan Özbay (Ekip Başı) /Y. Mimar
Tamer Başbuğ/Mimar
Aslı Özbay/Y. Mimar
Yardımcılar:
Berkay Barış Çalışkan/Mimar
Fulya Sorgun/İç Mimar
Ümit Kandemir/Mimar
İrem Malgaş/Öğrenci
Danışmanlar:
Doğuş Baldan/Şehir Plancısı
Erdoğan Levent Aksaray/İnşaat Mühendisi
Serpil Öztekin Erdem/Peyzaj Mimarı

5. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

Yrd. Doç Dr. Oktan Nalbantoğlu (Ekip Başı)/Peyzaj Mimarı
B. Haldun Erdoğan/Mimar
Erhan Öncü/Y. Şehir Plancısı
Nurçe Düzalan Salman/Y. Mimar
Ayça Öncü Yıldız/Y. Şehir Plancısı
Gamze Çevik/Peyzaj Mimarı
Ferdi İnanlı/Peyzaj Y. Mimarı, Kentsel Tasarımcı
Süleyman Can Çinkılıç/Peyzaj Mimarı
Halil Eroğlu/Mimar
Murat Şirin/Peyzaj Mimarı
Burak Baş/Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi

Sıddık Güvendi (Ekip Başı)/Mimar
Cihan Sevindik/Mimar
Özge Müberra Akyüz/Y. Şehir Plancısı
Gökşen Ezgi Boz/Peyzaj Mimarı, Kentsel Tasarımcı
Danışmanlar:
Oya Eskin Güvendi/Mimar
Senem Müştak Sevindik/Akademisyen

Proje Ekibi

Serkan Yetgin (Ekip Başı)/Y. Mimar
N. Caner Altay/Şehir Plancısı
Balin Özcan Koyunoğlu/Peyzaj Y. Mimarı
Danışmanlar:
Prof. Dr. Sadık Artunç/Peyzaj Y. Mimarı
H. Tayfun Erdem/Makine Mühendisi
M. İspir Gürbüz/İnşaat Y. Mühendisi
Yeşil Özerdem Yetgin/Y. Mimar, Koruma Uzmanı

Proje Ekibi

Enise Burcu Derinboğaz (Ekip Başı)/Peyzaj Y. Mimarı
Alper Derinboğaz/Y. Mimar
Danışmanlar:
Doç Dr. Oral Yağcı/İnşaat Mühendisi
Ekrem Işın/Araştırmacı, Yazar

Proje Ekibi

Mehmet Vehip Kütükçüoğlu (Ekip Başı)/Y. Mimar
Haşim Ertuğ Uçar/Y. Mimar
Begüm Gökçe Tırpancı/Y. Mimar
Özay Özkan/Y. Mimar
Banu Aktaş Eroğlu/Mimar
Tuberk Altuntaş/Y. Mimar
Onur Akın/Mimar
Ece Ünübol/Y. Mimar
Ethem Aybar/Y. Mimar
Serdar Albaz/Mimar
Leman Ecem Tulunay/İç Mimar
Yıldırım Erbaz/Mimar

Proje Ekibi

Selami Demiralp (Ekip Başı)/Peyzaj Mimarı
Alican Turgay Sezer/ Peyzaj Mimarı
Danışmanlar:
Gül Güven/ Y. Mimar
Arzu Sert/Şehir Plancısı

6. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

Doç. Dr Meltem Erdem Kaya (Ekip Başı) / Peyzaj Mimarı
Doç. Dr. Hasan Serdar Kaya / Şehir Plancısı, Mimar
Araş. Gör. S. Elif Serdar / Peyzaj Mimarı
Melisa Aksun / Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi

Cem Sorguç (Ekip Başı) / Mimar
Serra Ayhan / Mimar
Zeynep Hagur Sorguç / Peyzaj Mimarı
Elif Çelik Tangör / Mimar
Özgür Bingöl / Mimar
İlke Barka / Mimar

Proje Ekibi

Seden Cinasal (Ekip Başı) / Mimar
Aslı Özbek / Y. Mimar
Nihat Eyce / Y. Mimar
Ramazan Avcı / Mimar

Proje Ekibi

Murat Tabanlıoğlu (Ekip Başı) / Mimar
Melkan Gürsel / Y. Mimar
Yardımcılar:
Salih Yılgörür / Y. Mimar
Çağrı Akay / Mimar

Proje Ekibi

Hatice Büşra Al Özdilek (Ekip Başı) / Y. Mimar
Bihter Öztürk / Mimar
Yardımcılar:
Sibel Öksüz / Mimar
Büşra Özen / Mimar
Danışmanlar:
Arzu Nuhoğlu / Peyzaj Mimarı
Adem Altıntaş / Şehir Plancısı
Büşra Barutçu / Y. Mimar
Ozan Özdilek / Mimar

Proje Ekibi

Dr. Hakan Tüzün Şengün (Ekip Başı) / Mimar
Seda Kurt Şengün / Peyzaj Y. Mimarı

7. Bölge İçin Seçilen Ekipler

Proje Ekibi

Selahattin Tüysüz (Ekip Başı)/Y. Mimar
Doç Dr. Serkan Sınmaz/Şehir Plancısı
Mehmet Ziya Alpertong/Peyzaj Mimarı
Yardımcılar:
Pelin Tüysüz/Mimar
Sümeyye Uçar/Mimar
İlda Ersezer/Mimar
Danışmanlar:
Prof. Dr. Zekiye Yenen/Mimar, Şehir Plancısı
Doç. Dr. Cenk Hamamcıoğlu/Mimar, Kentsel Ulaşım Uzmanı
Ulrike Brandi/Aydınlatma Tasarımcısı
Şener Tüysüz/Y. İnşaat Mühendisi
Tevfik Türen Karagözoğlu/Heykeltıraş, Seramik Sanatçısı
Ebru Bayram Yılmaz/Şehir Plancısı, Mimar

Proje Ekibi

Prof. Dr. Feride Önal(Ekip Başı)/Mimar
Doç. Dr. Mehmet Zafer Akdemir/Mimar
Dr. Öğr. Üyesi Ali Kılıç/Mimar
Dr. Öğr. Üyesi Ercan Koç/Şehir Ve Bölge Plancısı
Dr. Öğr. Üyesi Ayça Yeşim Çağlayan/Peyzaj Mimarı
Zeki Şerifoğlu/Y. Mimar

Proje Ekibi

Doç. Dr. Deniz Aslan(Ekip Başı)/Mimar
S. Ata Turak/Orman Mühendisi
T. Doğu Ayan/Peyzaj Mimarı, Kentsel Tasarımcı
D. Zeynep Günöz/Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi

Alişan Çırakoğlu/Y. Mimar
Ilgın Avcı/Mimar

Proje Ekibi

Orhan Ersan (Ekip Başı)/Y. Mimar
Dr. Deniz Dokgöz, Mimar
Dr. Ferhat Hacıalibeyoğlu/Mimar
Yardımcılar:
Gülcan Afacan/Mimar
Burak Güzel/Mimar

Proje Ekibi

Prof. Dr. Ayhan Usta/Mimar
Prof. Dr. Gülay Usta/Mimar
Ali Kemal Şeremet/Mimar
Dr. Selin Karaibrahimoğlu/Şehir Plancısı
Dr. Engin Aktaş/Peyzaj Mimarı


Yorum yazmak için


Dünya metropollerinin sayılı müzik merkezlerinden biri olacak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Yerleşkesi, Ankara’da açılıyor.

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org




Türkiye'nin Lider Yapı Platformu