TürkSMD 6. Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi Basamaklar 2019 |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
TürkSMD 6. Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi Basamaklar 2019
Share 22 Ekim 2019

TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi ”Basamaklar”ın altıncısına TSMD Mimarlık Merkezi ev sahipliği yapıyor.

 

 

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından altıncısı düzenlenen TürkSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi ”Basamaklar”, Dalsan sponsorluğunda 1 Kasım’da TürkSMD Mimarlık Merkezi’nde açılıyor.

 

 

Öğrenci sergisi ile öncelikle mimarlık bölümü öğrencilerine TürkSMD Mimarlık Merkezi’ni tanıtmak, benimsetmek, farklı okulların mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek etkileşimlerini sağlamak ve böylece mimarlık eğitimine ve ortamına katkıda bulunmak amaçlanıyor.

 

 

Basamaklar 2019” Sergisi, Ankara üniversitelerinin mimarlık bölümü öğrencilerinin yaratıcı önerileri ve çalışmalarını sizlerle buluşturuyor. Sergide, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere 8 üniversitenin mimarlık bölümü öğrencilerinin projeleri yer alıyor.

 

 

Tüm mimarlık camiasının davetli olduğu serginin açılışı 1 Kasım 2019 tarihinde saat 19:00’da yapılacak.

 

 

Sergi, 1 – 22 Kasım 2019 tarihlerinde (hafta içi, saat 10:00 – 19:00 arasında) TürkSMD Mimarlık Merkezi’nde gezilebilir.

 

 

Sergi Tasarımı

 

 

M. Yasir Gözalan

 

 

TürkSMD adına yürütücü

 
Onur Özkoç

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği


Yorum yazmak için


DHİM istatistiklerine göre İstanbul Havalimanı’nı bu yılın ilk 10 ayı 20 milyon yolcu kullandı. 12 milyon yolcu pandemi öncesi kullanırken, pandemi sonrası 7 aylık zaman dilimin yalnızca 8 milyon yolcu İstanbul Havalimanı’nı kullandı.

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org
Türkiye'nin Lider Yapı Platformu