Da(ya)nışma Forumu: Kriz böler, biz birleşelim! |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Da(ya)nışma Forumu: Kriz böler, biz birleşelim!
Share 26 Eylül 2019

29 Eylül Pazar Günü Da(ya)nışma Forumumuz için bir araya geliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Tüm alanlardaki kriz çalışma koşullarımızı, gelecek planlarımızı, seçimlerimizi, hayat kalitemizi etkilediği kadar yaşam ve çalışma alanlarımızda kurduğumuz ilişkileri de etkiledi.
Ekonomik kriz bahanesi ile dayatılan güvencesiz iş koşullarına, emeğin değersizleştirilmesi ve vasıfsızlaştırılmasına, hak gasplarına, doğanın talan edilmesine, rekabetin arttırılması ile yalnızlaştırılmaya karşı bir arada olmanın ve dayanışmanın gücüne inanıyoruz. Yalnız olmadığımızı ve birlikte daha güçlü olduğumuzu biliyoruz.
Gerçekleştireceğimiz Dayanışma Forumunda kolektif zeminde ortak bir dil üretme ve mücadele araçları geliştirmek üzere bir araya gelebileceğimiz ve dayanışmayı güçlendirebileceğimiz zemini nasıl oluşturacağımızı konuşalım.

 

 

 

 

Mimarlıkta Dayanışmacı Taban Hareketi


Yorum yazmak için


  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe ve Yeşilköy salgın hastanelerinin Rönesans Grubu tarafından yapıldığını belirterek, “Rönesans Grubu’nu, mimarı, işçisini tebrik ediyorum. Rönesans firmasına ayrıca şükranlarımı bildireceğim. Her iki hastaneyi bu firma yaptı. Bir tane hastane için bizden herhangi bir bedel istemediler.” dedi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni inşa eden firma olarak bilinen Rönesans Holding, aynı […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org