Akıllı Çatı Pencereleri |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Akıllı Çatı Pencereleri
Share 18 Nisan 2019

VELUX ACTIVE WITH NETATMO

 

 

Bu çözüm ile tüm motorlu VELUX ürünlerini (pencere,perde,panjur) telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. Hassas sensörü ile sıcaklık, karbondioksit ve nem ölçümü yaparak iç ortamınızı en ideal konumda tutmanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Sesli kontrol ve sizi öğrenen yapısı ile tüm tanımlı VELUX ürünlerini konforunuza göre açıp kapatarak en ideal iç mekan iklimini ayarlar. Kapat – Çık anahtarı ile evden ayrılırken tüm pencere ve aksesuarlarınızı tek bir tuşla kapatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Malzeme Ödülleri

 
Çözümümüz, Çatı&Cephe dergisinin düzenlediği Malzeme ödüllerinin çatı bileşeni alanında adaylardan biri. Oylamaya katılmak isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


Söğütlüçeşme’ye 193 milyonluk AVM için hukuk garabeti: ‘AVM sevdası’ yargı kararını iptal ettirdi 13. İdare Mahkemesi, 8 Mayıs’ta megakentin en kıymetli bölgelerinden biri olan Söğütlüçeşme’yi gar görünümlü AVM’ye çevirecek imar planlarının yürütmesini durdurdu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın karara itirazı üzerine ‘jet hızıyla’ 193 milyonluk proje için verilen yürütmeyi durdurma kararı iptal edildi.   Uğur ŞAHİN […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org