4 Kasım Pazar günü Da(ya)nışma Forumunda buluşuyoruz! 🌿 |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
4 Kasım Pazar günü Da(ya)nışma Forumunda buluşuyoruz! 🌿
Share 1 Kasım 2018

Öneri, eleştiri ve katkılarınız bizim için değerli çünkü biz kolektif tartışma ve karar alma mekanizmalarıyla yolumuza devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

Ülke her alanın krizini yaşıyor. Meslek alanımız, mesleki etik, yaşam ve çalışma koşullarımız, yaşam alanlarımızın biçimlenmesi, kültür, siyaset, çarşı, pazar KRİZde!..

 

 

İş yerlerindeki hak kayıpları, tırmanan işsizlik, taşeronlaşma ve esneklik adı altında giderek ucuzlaşan ve güvencesizleşen emek gücü, eriyen ücretlerimiz; talan edilen doğa ve kent mücadelesinden bağımsız değil.

 

 

Ekonomik ve ekolojik krize karşı bütünlüklü, kapsayıcı, hayatın içinden ve yan yana bir hat örebilmek için tartışmaya çağırıyoruz. 🌿

 

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe ve Yeşilköy salgın hastanelerinin Rönesans Grubu tarafından yapıldığını belirterek, “Rönesans Grubu’nu, mimarı, işçisini tebrik ediyorum. Rönesans firmasına ayrıca şükranlarımı bildireceğim. Her iki hastaneyi bu firma yaptı. Bir tane hastane için bizden herhangi bir bedel istemediler.” dedi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni inşa eden firma olarak bilinen Rönesans Holding, aynı […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org