Mimdap
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
CEVİZ KAPLAMALI EV…
Share 21 Şubat 2018

Ceviz, zengin ve davetkar bir ton içeren sert bir ağaçtır ve yumuşak tonlamadan dramatik tonlarına kadar değişebilir. Döşeme için uzun zamandır popüler bir seçimdir. Ayrıca mutfak dolapları üzerinde kaplama tarzı olarak prolifically kullanılır; bunlar mat veya sade olabilir veya lüks parlaklıkta olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceviz çok yönlüdür ve giderek sadece zeminler ve mobilyalar için değil iç duvar kaplaması olarak da kullanılmaktadır. Ceviz kaplamada bol miktarda bulunan üç güzel modern eve sahibiz, ayrıca bu sıcaktan ahşap tonunun diğer oda dekorlarıyla nasıl tamamlanabileceğini de gösteriyoruz. Cevizli döşeme ve boya renklerini ve dikkatle düşünülmüş aydınlatma düzenlerini keşfedelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk olarak, ceviz aksan duvarları oluşturmak için geniş paneller kullananılan 140 metrekarelik bir daire bu. Zengin koyu ton, son derece çarpıcıdır ve odanın geri kalan kısmında bolca beyaz alanla dengelenmiştir.

 

 

Orta-gri bölümlü bir kanepe, altın zemin lamba ile bir araya getirilerek duvarın önüne oturmaktadır. Değerli metal, kuruluma hoş bir sıcaklık katıyor. Siyah aksanların biberleri ağır ahşap tonunu tamamlarlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu evin iç kapılar duvar paneli ile uyumlu koyu bir ceviz tonudur.

 

 

Geniş bir duvar saati, eğlence duvarı üst yarısını kapsayan soluk bir genişliğe ilgi katar. Bunun altında siyah duvara monte konsol ünitesini destekleyen açık gri mermer bir bölüm bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pencere jaluzileri ve perdeleri derin bir şişe yeşili olup, bunlar kanepede bir atım yastığı ve açık plan yaşam düzeninin etrafındaki çeşitli bitkiler ve çiçek yapraklarıyla eşleştirilir. Bu doğal ton, dünyevi ceviz ile güzel bir ilişki kurar.

 

 

Burada yer döşemesi, daha açık bir ceviz yöresel odun gibi görünüyor. Hafif zemin, derin kahverengi geniş alanlara ve geniş bir ceviz yemek odası masasına sahip olmasına rağmen evin geniş ve havadar görünümlü olmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Karanlık ayakları olan altı bej sandalyesi uzun yemek masasını çevreliyor. Mutfakta, düz duran, sapsız ceviz dolapları entegre bir ayna finiş fırını tutar. Yansıtıcı yüzey ahşap tanecikler karşısında güzel çalışıyor.
Bir ev ofisi, duvarlar, masa ve şık ergonomik bir sandalye boyunca sessiz gri palet kullanmaya devam ediyor. Salon şemasından getirilen bir yeşil yeşermeyi burada bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Koridorda oturan bir köşede bir tane daha yeşil yastık var. Koyun tamamen koyu cevizle kaplıdır ve çevredeki beyaz dolaplardan öne çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: www.home-designing.com
Çeviri: Mimdap

 

 

1 Yorum
  1. minimalizm ve yapı üretiminde bu kadar detaylı temiz çözüm: şapka çıkarılır.

    alikemal öztaş | 21 Şubat 2018


Yorum yazmak için


    Editör: Donna GlassBrand       Kurumsal risk hakkında düşünürken, genellikle kritik bir unsuru – onu yöneten insanları – görmezden geliriz. Yıkıcı teknolojilerin çoğalması nedeniyle, risk yöneticisinin rolü yeni bir anlam kazanmıştır ve yeni beceriler gerektirir. Risk ortamı hızla değişiyor. Şirketlerin risk yönetimini kapsayıcı stratejilerine dahil etme ve doğru insanların bununla başa çıkmalarını […]

Copyright © 2020 Mimdap.org