Bayraktar’dan proje |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Bayraktar’dan proje
Share 4 Mart 2017

ESKİ Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar uzun bir aradan sonra gayrimenkul projesi ile sahneye çıktı.

 

 

 

 

17-25 Aralık yolsuzluk soruşturması sonrasında görevinden ayrılan Bayraktar, 1973’te kurulan Bayraktar İnşaat’ın başına geçmişti. Asıl işi olan müteahhitliğe dönüş yapan Bayraktar, bakanlık sonrası ilk projesinde de satışlara başladı. Bayraktar İnşaat tarafından İstanbul Sancaktepe hayata geçirilen projenin adı Adres Koru Evleri. Bugüne kadar 54 farklı projeyi hayata geçiren Bayraktar İnşaat’ın en son projesi Adres Koru Evleri 22 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor, 312 konut ve 37 ticari üniteden oluşuyor.

 

 

370 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

 

 

Metrekare fiyatlarının 3 bin 670 TL’den başladığı Adres Koru Evleri’nde konut fiyatları ise 370 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiyor. Projede basketbol sahası, yürüyüş alanları, kapalı havuz, spor alanları, fitness, sauna hamam ve toplantı salonları yer alıyor.

 

 

 

Kaynak : Hürriyet


Yorum yazmak için


    Türk Serbest Mimarlar Derneği (TürkSMD) tarafından iki yılda bir Mimarlık Ödülleri verilmektedir.   2019 – 2020 Dönemi 14. Ödül Jürisi Esra Akcan (Başkan), Şükrü Kocagöz, Kurtul Erkmen, Ali Osman Öztürk, Hasan Okan Çetin, Berna Tanverdi, Ayşin Sevgi Macit ve Enis Öncüoğlu’ndan (yedek) oluşmaktadır. Jüri çalışmalarının katılımcı, çoğulcu ve şeffaf olabilmesi için aday gösterme […]

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org