Yazgan Tasarım Mimarlık iki ödülle döndü |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Yazgan Tasarım Mimarlık iki ödülle döndü
Share 28 Eylül 2012

Yazgan Tasarım Mimarlık’a “The European Property Awards 2012″den 2 Ödül

Yazgan Tasarım Mimarlık, Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan “The European Property Awards 2012” kapsamında Tarsu Alışveriş ve Eğlence Merkezi projesi ile “Retail Architecture” kategorisinde Avrupa’nın en iyisi seçilirken, Yenigün İnşaat Yönetim Binası ile “Office Development” kategorisinde “Highly Commended” derecesinde ödül almaya hak kazandı. 29 farklı Avrupa ülkesinden katılımın olduğu ödüllerin değerlendirmesi konusunda uzman 60 kişiden oluşan jüri tarafından gerçekleştirildi.

24 Eylül akşamı Londra’da, The Marriot, Grosvenor Square Hotel’de düzenlenen törenle ödüllerini alan Yazgan Tasarım Mimarlık, Altoon Partners ile gerçekleştirdiği, Corio’nun bir yatırımı olan Tarsu Alışveriş ve Eğlence Merkezi projesiyle yarışmanın ikinci aşaması olan “The International Property Awards 2012” için Amerika, İngiltere, Afrika, Arabistan ve Asya Pasifik’teki ödüllü projelerle yarışacak.


Yorum yazmak için


  Beyrut Limanı’nda patlamanın izleri çok ağır: Lübnan yasta Lübnan, Beyrut Limanı’nda 2 bin 750 ton amonyum nitratın infilak etmesi sonucu meydana gelen büyük patlamanın yol açtığı felaketin yaralarını sarmaya çalışıyor.

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org