Yazgan Tasarım Mimarlık Üç Projesiyle Arkiv Seçkileri 2010’da… - Mimdap
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Yazgan Tasarım Mimarlık Üç Projesiyle Arkiv Seçkileri 2010’da…
Share 19 Mayıs 2011

Yazgan Tasarım Mimarlık Üç Projesiyle Arkiv Seçkileri 2010’da…

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin, Türkiye’deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri’nin sonuçları, 20 Nisan 2011 tarihinde yapılan Seçici Kurul değerlendirmesiyle belli oldu.
Amacı, Türkiye’de 2010 yılı içinde üretilen mimarlığı kayıt altına alıp, bir kaynak oluşturmak olan Arkiv Seçkileri kapsamında projeler kültürel, sosyal, ekonomik, çevresel ve estetik ölçütler göz önüne alınarak değerlendirildi. Yazgan Tasarım Mimarlık, Ankara Arena Spor Salonu, Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Merkezi ve Turuncu Ev projeleri ile Arkiv Seçkileri 2010’da yer almaya layık görüldü.


Yorum yazmak için


GREE Çok Aileli Konut müşterisi: İlk görüşmemiz sırasında, müşterinin olağanüstü zekasına hayran kaldık. Finans sektöründe çalışan biri olarak, çok aileli konut ve mimariyi kapsamlı bir şekilde araştırmışlardı. Şehrin nefes kesen manzarasına sahip yüksek katlı bir dairede yaşayan müşteri, açıklık ve mahremiyet hissine öncelik verdi. Müzik tutkuları vardı ve kendilerini şımartabilecekleri rahat bir alan istiyorlardı. Ek olarak, müşterinin […]

Copyright © 2023 All Rights Reserved | Mimdap.org