Mimdap
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
BMP’den TOKİ’ye ‘En İyi Uluslararası Proje’ ödülü
Share 17 Ekim 2007

Avrupa’nın en önemli 3 uluslararası gayriminkul fuarından biri olan Barcelona Meeting Point (BMP), Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’nı, Türkiye’de uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı toplu konut geliştirme çalışmaları dolayısıyla, “En İyi Uluslararası Gayrimenkul Projesi” ödülüne layık gördü.

Dünyadaki büyük gayrimenkul firmaları ve finans şirketlerinin katıldığı, uluslararası sempozyumların da düzenlendiği ve bu yıl 6-11 Kasım tarihlerinde yapılacak fuara, onur konuğu olarak davet TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, 8 Kasım’da düzenlenecek tören ile ödülünü alacak.

BMP platformunda, “En iyi Uluslararası Gayrimenkul Profesyoneli”, “En İyi İspanyol Gayrimenkul Projesi”, En İyi Uluslararası Gayrimenkul Projesi” alanlarında ödül veriliyor.

Bu arada yaklaşık 5 yıldır vekaleten sürdürdüğü TOKİ Başkanlığına asaleten atanan Bayraktar, “5 yıl sonra gelen asaleten atama, bize yeni bir motivasyon getirmez. Ben vekaleten görev yaparken de bir eziklik hissetmedim” dedi.

Kaynak: Referans


Yorum yazmak için


Amerikan Mimarlar Enstitüsü (AIA), koronavirüse karşı mücadeleyi desteklemek amacıyla kamu görevlilerini, sağlık tesisi sahiplerini ve mimarları, binaların geçici sağlık tesislerine uyarlama konusunda bilgilendirmek için yeni bir bilgilendirme başlattı.     26 Mart’ta AIA’nın web sitesinde, dünyadaki Covid-19 pandemisine karşı mücadeleye katkı olarak AIA, federal, eyalet ve yerel hükümetleri mevcut sağlık binalarını ve artan karantina ihtiyaçlarını […]

Copyright © 2020 Mimdap.org