Mimdap
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
“1000x Architecture of The Americas” yayına hazırlanıyor
Share 17 Ekim 2007

Kapsamlı “100x mimarlık / tasarım” serisine bir yenisi daha ekleniyor. Bu cilti oluşturmak üzere çalışmalar başlamış durumda. Amerika’da yaratıcı ve başarılı 1000 mimari örneğini gözler önüne serecek bu kitap için bütün mimarlara ve tasarımcılara çağrı yapılıyor. Tüm mimar ve tasarımcıların, yapılarını tanıtan bir yazı ile, yüksek çözünürlükte fotoğraflarını editoryal kadroya yolladıklarında seçmelere katılabiliyorlar.

Yapılacak olan seçmelerin ardından, Amerika’nın en iyi 1000 çağdaş mimari örneği belirlenmiş olacak.

Oldukça önemli bir kapsamı olan bu kitabın içerisinde yapılarının yer almasını isteyen, Amerika’da mimari eserleri bulunan mimar ve tasarımcıların yollaması gereken belgeler şöyle:

– 5 fotoğraf ya da 300 çözünürlükte, jpg ya da t,ff formatında 5 görsel malzeme. (5 fotoğrafın her proje için farklı açılardan çekilmesi, 300 çözünürlükte 14 cm yüksekliğinde 2355 pixels değerlerine sahip olması önemli)
– EPS ya daPDF formatında mimarî çizimler (yer detayları, kesitler…vs.)

Bu belgeleri tamamlayan mimar ve tasarımcıların, ant@fusion-publishing.com ile bağlantı kurması yeterli olacak.

Kaynak: fusion-publishing
Çeviri: mimdap


Yorum yazmak için


    Editör: Donna GlassBrand       Kurumsal risk hakkında düşünürken, genellikle kritik bir unsuru – onu yöneten insanları – görmezden geliriz. Yıkıcı teknolojilerin çoğalması nedeniyle, risk yöneticisinin rolü yeni bir anlam kazanmıştır ve yeni beceriler gerektirir. Risk ortamı hızla değişiyor. Şirketlerin risk yönetimini kapsayıcı stratejilerine dahil etme ve doğru insanların bununla başa çıkmalarını […]

Copyright © 2020 Mimdap.org