Malezyalıların su üstünde yüzen evi Realistexpo’da görücüye çıkıyor |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Malezyalıların su üstünde yüzen evi Realistexpo’da görücüye çıkıyor
Share 27 Eylül 2007

Türkiye ekonomisinin parlayan yıldızı gayrimenkulün kalbi, Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı’nda atacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde yarın kapılarını açacak olan Realistexpo’da yüzde 30’u yabancı olmak üzere 75 firma ultra lüks projelerini tanıtacak. Su üstünde yüzen bir eve sahip olmaktan, Hollywood yıldızlarına komşu olmaya, kutsal topraklarda gayrimenkul sahibi olmaya kadar her tür konut fırsatı bu fuarda yatırımcılarla buluşacak. Fuar, 30 Eylül’e kadar görülebilecek.

Fuarı düzenleyen Atılım Fuarcılık’ın Genel Müdürü Salim Şahin, emlak yatırımcıları açısından dünyanın en çekici ülkelerinden biri haline gelen Türkiye’nin, uluslararası arenada hak ettiği fuara kavuştuğunu öne sürerek, gerçek alıcılarla doğru yatırımcıları bir araya getirme hedefiyle organize ettikleri Realistexpo’nun Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası alıcılarla buluşturacağını açıkladı.

Ev alana otomobil bedava

Fuarın katılımcıları arasında su üzerinde yüzen evler projesiyle dünyanın ilgisini çeken Malezya’dan Kuala Lumpur Metropolitan firması ile Fortune International Realty, Related Cervera, The DYL Group, Key International, Prodigy International, The Related Group, The Codina Group, CBRichard Ellis Latin America gibi Amerika’nın en büyük şirketleri ve İspanya’dan Grupo Mall, Grupo Olloqui, Grupo TM Inmobiliario ve Reyal Urbis şirketleri yer alıyor. Toplam 20 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarda toplu konut projelerinden iş ve alışveriş merkezi projelerine, plazalardan akıllı binalara, gayrimenkul arsa ve projelerinden devre mülk ve konutlara, hafif yapı sistemlerinden depreme dayanıklı özel konutlara kadar pek çok ürün grubu yer alacak. Fuarda panellerin yanı sıra ziyaretçileri “Bir ev alana+1 otomobil” gibi ilginç promosyonlar da bekliyor. Realistexpo Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı’na 40 binin üzerinde ziyaretçinin katılması ve 250 milyon dolarlık işlem hacminin gerçekleşmesi bekleniyor.

Kaynak: Referans


Yorum yazmak için


Kadim yerleşimlere ‘Şehir’ derim.. Planla yapılanlara ‘Kent’..

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org
Türkiye'nin Lider Yapı Platformu