Bienal’ciler The Hall’da sosyalleşecek! |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
Bienal’ciler The Hall’da sosyalleşecek!
Share 5 Eylül 2007

The Hall, Kopenhag-İstanbul-New York arasında sanat üçgeni kuruyor. Kopenhag, İstanbul ve New York arasında bir ‘sanat üçgeni’ kuruluyor! Etkinlik, 10. Uluslararası İstanbul Bienali’ne paralel olarak bugünden itibaren 10 Eylül’e kadar Beyoğlu’daki The Hall’da… The Triangle Projesi adı verilen etkinlikte sound-art, food-art, moda enstelasyonları ve sanatın farklı disiplinlerinden çalışmalar yer alacak.

2007-2010 yılları arasında sürmesi planlanan uluslararası bir sanat projesinin ilk adımı olan The Triangle Projesi, bugünden itibaren ilk olarak İstanbul’da hayata geçiyor. Danimarka Kültür Enstitüsü tarafından desteklenen ve Carlsberg’in sponsorluğunda yürütülen The Triangle Projesi’nin çıkış noktası hükümetlere duyulan hoşnutsuzluk. Bu projeyle üç metropolün sanatçıları arasında bağ yaratılması ve kültürler arasındaki ilişkinin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Etkinliklerin gündüz bölümünde video ve ses sanatçılarının performansları, gece bölümündeyse farklı DJ, VJ ve food-art performansları gerçekleştirilecek. Magnet İstanbul’un, gece düzenleyeceği sanat partileriyle de bienal için İstanbul’a gelen uluslararası sanat camiası sosyalleşecek!

Kaynak: Radikal


Yorum yazmak için


Editör: Lizzie Crook Pullu alüminyum kaplama ve çıkıntılı cam kutular, Frank Gehry’nin Fransa’nın güneyinde tamamlanmak üzere olan Luma Arles kulesinin etrafına sarılmıştır. Atelier Vincent Hecht’in yeni fotoğraflarında ortaya çıkan Arles kentindeki büküm kulesi, ilkbaharda açılmasından önce 56 metre yüksekliğe ulaştı.

Copyright © 2020 All Rights Reserved | Mimdap.org