100. yıla karşı çıkmak Antalya’ya kötülüktür |
Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Mimar İş İlanları
ANA SAYFA
100. yıla karşı çıkmak Antalya’ya kötülüktür
Share 22 Eylül 2007

Antalyaspor Kulübü Derneği’nin 2001-2003 yıllarında yöneticiliğini yapmış olan eski yöneticiler, 100.Yıl Bölgesi’ne yapılacak olan büyük stat projesine destek vermek amacıyla ortak açıklamada bulundu. Derneğin eski Başkanı Atila Ekmen, ‘Antalyaspor’un geleceğiyle ilgili ortaya koyulan bu proje hepimizi heyecanlandırmıştır. Antalyalı tüm vatandaşlarımızın gelecekte Avrupa takımı olacak kulübümüzün önünü açacak projeye destek vermesini istiyoruz’ şeklinde konuştu.

HERKES SİLKELENMELİ

Ekmen, açıklamasında, yeni statta oluşacak sabit gelir kaynaklarıyla Antalyaspor’un artık Menderes Türel’lere, Sedat Peker’lere ihtiyaç duymadan kendi ayakları üzerinde kaynaklarını finanse eden bir kurum haline gelip, sonra da, Avrupa’da başarılar elde edilmesi düşüncesini aktararak, ‘Antalyaspor üzerinden siyaset yapmaya kalkanlar önce bir silkelenmelidir’ dedi.

ÇOK ZORLUKLAR ÇEKTİK

‘Bu kulüp yıllarca borç ödüyor’ diyen Ekmen şöyle devam etti: ‘Bizler de bir dönem en kötü zamanında kulübün içinde ve yönetim kadrolarında bulunduk. Ne zorluklarla bu takımın ayakta kalması için çaba gösterdik. O zaman hiç kimse Antalya’nın talan edildiği zaman ayağa kalkıp haykırmadı. Bu proje ile Antalyaspor’un gerçekten sabit gelire ve hatırı sayılır bir kaynağa sahip olacağını öğrenmiş bulunuyoruz. Bu proje ile herkes heyecanlanmalı ve gerçekleşmesi için katkı koymayı sürdürmeli. Kim ki bu projeye karşı çıkyorsa Antalyaspor’a kötülük eder.’

Atila Ekmen, stat projesinin Antalya’yı ayağa kaldıracak proje olduğunu belirterek, ‘Herkesi bu projeye destek çıkmaya davet ediyoruz. Bu konuda herkesin uyanmasını istiyoruz. Kendini Antalyaspor’lu hissetmeyenler kişisel duygularını tatmin etmek için bu davaya gölge etmesinler. Başkan Türel’in bu projesine gönülden ve yürekten tam destek veriyoruz’ diye konuştu.

Kaynak: Milliyet


Yorum yazmak için


İstanbul Teknik Üniversitesinin Maçka Silahhanesi binasında faaliyetine devam eden Yabancı Diller Yükseokulunun Ayazağa Kampüsü’ne taşınacağının açıklanması öğrencilerde endişe yarattı.

Copyright © 2021 All Rights Reserved | Mimdap.org
Türkiye'nin Lider Yapı Platformu